5.ua

Пенсійний вік в Україні можна підвищити "пільговим" категоріям - МВФ

  Підвищення пенсійного віку для українців в рамках реформи, спрямованої на збалансування на зменшення дефіциту Пенсійного фонду, має починатися з так званих "пільгових" категорій

  Це зазначив під час прес-конференції у п'ятницю в Вашингтоні директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен, передає "Укрінформ".

  "Пенсійна реформа є дуже важливою частиною програми (розширеного кредитування МВФ – 5.ua) і, як ви знаєте, вона кілька разів відкладалася. Це дійсно складна реформа, особливо в нинішніх умовах", - зауважив представник Фонду. За його словами, це питання й надалі обговорюватиметься в рамках подальшої взаємодії МВФ і України.

  "Я не можу вдаватися у подробиці, але зрозуміло, що підвищення пенсійного віку є дуже важливою частиною цього процесу", - відповів Томсен на прохання Укрінформу уточнити, який пенсійний вік для українців усе ж хочуть бачити у Фонді.

  Він підкреслив у цьому зв'язку, що першими кроками "може стати підвищення віку виходу на пенсію для кількох категорій", які виходять за рамки загальних умов та мають особливі привілеї.

  Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що ключовий кредитор України Міжнародний валютний фонд не ставить перед Україною однозначної вимоги про підвищення пенсійного віку в рамках виконання чотирирічної програми реформ, затвердженої в березні 2015 року.

  Попередній матеріал
  Росія перекидає ракетний комплекс "Іскандер" до прикордонної з Литвою та Польщею території - розвідка США
  Наступний матеріал
  Українська сторона пропонувала значно ширші ділянки для розведення сил в зоні АТО – Марчук

  У МВФ назвали ключову умову для подальшої підтримки України

  Ні в Меморандумі з МВФ, ні в уряді не говорять про підвищення пенсійного віку – Розенко