МВФ
МВФ ipukr.com

У МВФ назвали ключову умову для подальшої підтримки України

  Для того, щоб Україна зберегла нинішній рівень міжнародної економічної підтримки, в тому числі з боку МВФ, вона має впоратися з головним викликом – подолати корупцію

  На цьому наголосив у п'ятницю під час прес-конференції у Вашингтоні директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен, передає "Укрінформ".

  "Головним викликом для української влади є те, що вони повинні дійсно мобілізувати тверду рішучість для подолання проблеми корупції. Я думаю, це ключове завдання для просування вперед", - зазначив представник Фонду.

  Він висловив переконання, що в Києві "усвідомлюють важливість цього як для України, так і для міжнародних співтовариств", що прагнуть продовжувати підтримку країни в нинішніх "достатньо широких масштабах".

  Томсен нагадав, що МВФ висловлював свою стурбованість по темпах реформ, спрямованих на зниження корупції, включно на урядовому рівні. "У цьому зв'язку було кілька ініціатив, у тому числі в поточній програмі МВФ, в (останньому) огляді по Україні, включаючи вимоги для високопосадовців задекларувати свої активи", - зауважив директор Європейського департаменту МВФ.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: На Луганському напрямку бойовики гатили з артилерії 152 мм
  Наступний матеріал
  Росія накинулась на Керрі, який звинуватив її у військових злочинах в Алеппо

  Політолог: МВФ від нас фактично вимагає зняти мораторій на продаж та купівлю землі, але так впаде все

  Ні в Меморандумі з МВФ, ні в уряді не говорять про підвищення пенсійного віку – Розенко

  Новий меморандум МВФ: Україна зобов'язалась значно розширити повноваження НАБУ

  Новий транш від МВФ: 2017 року Україна може отримати близько $5,4 млрд