Навчання української молоді в Канаді
Навчання української молоді в Канаді znaj.ua

Українська молодь буде безкоштовно навчатись у Канаді та відсвяткує 150-річчя країни кленового листка

Серед талановитих школярів та студентів, які змогли підкорити Канаду, є діти героїв Небесної Сотні, учасники Майдану та волонтери

Майже півроку тривав конкурс "Видатні українці Канади", започаткований канадсько-українською освітньою громадською організацією O.W.L. – Open World Learning. За цей час у ньому взяли участь понад 500 українських старшокласників та студентів з усіх куточків країни. Визначення переможців проходило у кілька етапів, а зараз 12 переможців вже готуються до незабутньої освітньої подорожі в Канаду.

Для участі в конкурсі, присвяченому 125-річчю перших українських поселень в Канаді й 150-річчю Незалежності Канади, учасникам необхідно було представити власний відеосюжет про долю одного з видатних українців, який зробив вагомий внесок у життя та розвиток країни кленового листа. Початок творчого змагання старшокласників та студентів 1-3 курсів відбувся 30 вересня.

Завершення конкурсу планувалося в січні, але потім було прийнято рішення продовжити конкурс до 1 березня – настільки великою виявилася зацікавленість української молоді до своїх співвітчизників, які навіть за океаном змогли довести, що Україна – країна неймовірно талановитих, творчих та мудрих людей!

Ідея отримала такий масштаб: яскраві, цікаві, насичені фактами сюжети про канадських українців викликали інтерес як в Україні, так й в Канаді. Багато представників українських діаспор надсилали в O.W.L. листи зі словами захоплення та вдячності авторам досліджень. Тому лідерам громадських організацій з Торонто, Оттави, Монреалю та Ванкуверу, які проводили відбіркові інтерв’ю із 46 півфіналістами конкурсу та визначали переможців, прийшлося дуже непросто. Але вибір зроблено, і визначено 12 переможців, які нагороджені головним призом: поїздкою в Канаду з метою вивчення англійської мови та знайомства з канадським суспільством й представниками української діаспори в червні 2017 року.

Важливо, що серед талановитих школярів та студентів, які змогли підкорити Канаду, є діти героїв Небесної Сотні, учасники Майдану, волонтери та просто світлі й позитивні люди. 

Зокрема, переможцями в конкурсі "Видатні українці Канади" від компанії O.W.L. стали нестандартні, захоплені, талановиті та перспективні: одинадцятикласниця Ірина Дідич з села Стрільче Івано-Франківської області, львів’янин Назарій Держило відомий в Україні з часів Революції Гідності, Марія Калайда з Ужгорода, киянка Настя Камінська, харків'янин Дмитро БерезніцькийЛюбомир Харович зі Львова, киянка Анна Малишева, Олександр Хабайлюк з Івано-Франківська, Катерина Стародубець з міста Херсон, Олена Скалянська з міста Суми, Анна Прокопчук з міста Рівне, Сергій Дубовик зі Львова.

Втрачена ланка екосистеми: у Канаді збираються відродити популяцію бізонів

/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді
/
Бізони в Канаді

Попередній матеріал
На межі "зриву" концерту: Вакарчук під час виступу в Полтаві втратив голос
Наступний матеріал
В Одесі позбавили мандата депутата міськради, який втратив українське громадянство
Loading...

Канада завершила ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною – Порошенко

Засновник Facebook Цукерберг нарешті отримав диплом про вищу освіту

В Україні ще більше спростять вступ до ВНЗ абітурієнтам з ОРДЛО – Черниш

"ЗА ЧАЙ.COM": канадський дослідник Голодомору Роман Сербин в ефірі "5 каналу" о 23:10

В Україні складають тест ЗНО з математики

Петро Порошенко та Джастін Трюдо скоординували позиції напередодні засідання НАТО