charivne.info

Україна з 26 березня переходить на літній час – відео

Країна традиційно переходить на літній час в ніч на останню неділю березня

У ніч проти неділі, 26 березня, в Україні відбудеться перехід на літній час. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", на території України 26 березня 2017 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед", – йдеться у повідомленні.

У зв'язку з переходом на літній час в "Укрзалізниці" нагадали, що відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу.

Чи легко українцям даються такі зміни у часі, і чи є від них економічна користь, дізнавалася кореспондент "5 каналу" Олена Бережнюк.

Нагадаємо, зміна часу в Україні відбувається двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а кожної останньої неділі жовтня – на зимовий час.

У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на зимовий час, але під тиском громадськості прийнята постанова була скасована.

Довідка. "Літній" і "зимовий" порядок обчислення часу вперше був запроваджений у Великій Британії в 1908 році для економії та раціональнішого розподілу електроенергії впродовж доби. В СРСР перехід на зимовий час і назад регулярно здійснювався з 1981 року. Наразі понад 110 країн світу переходять на "літній" і "зимовий" час.

Як повідомляв 5.UA, 30 жовтня 2016 року Україна перевела годинники на зимовий час

Попередній матеріал
Російські окупанти намагаються доукомплектовувати своє "військо" за рахунок в'язнів – ГУР
Наступний матеріал
60-річчя Римських угод: Підписано декларацію щодо майбутнього Євросоюзу без Британії

Мінекономрозвитку пропонує ввести ліцензування експорту дефіцитного антрациту

Мінекономрозвитку пропонує з жовтня переглянути ціну на газ для населення

У Мінекономрозвитку підрахували прямі фінансові втрати України від агресії РФ

"ЗА ЧАЙ.COM": екс-голова Мінекономрозвитку Павло Шеремета в ефірі "5 каналу" о 23:10

Кабмін планує скасувати регулювання цін на значущі продукти харчування

Речник МОУ розповів про ситуацію на фронті: Зранку до вечора бойовики гатять на Луганському напрямку