Ціна на газ
Ціна на газ forum.domik.ua

Мінекономрозвитку пропонує з жовтня переглянути ціну на газ для населення

Чиновники пропонують з 1 серпня до 1 жовтня 2017 року визначити ціну реалізації газу для населення на рівні 4942 грн плюс ПДВ

Міністерство пропонує на період з 1 серпня по 1 жовтня 2017 року визначити ціну реалізації газу для населення на рівні 4942 грн плюс ПДВ та тарифу на транспортування і розподіл, а на період з 1 жовтня 2017 року по 1 квітня 2018 року – встановити нову ціну на основі розрахунків з урахуванням котирувань на європейських газових хабах. Про це повідомляє УНІАН.

Так, Мінекономрозвитку розробило проект постанови уряду, яким пропонується на рік – з 1 квітня 2017 року до 1 квітня 2018 року продовжити спеціальні зобов'язання Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" щодо постачання природного газу для потреб населення й теплокомуненерго. Проект постанови Кабінету міністрів, яким пропонується затвердити Положення про накладення спецзобов'язань на суб'єктів ринку природного газу, опубліковано на сайті Мінекономрозвитку.

"Ця постанова набуває чинності з 1 квітня 2017 року й діє до 1 квітня 2018 року", – йдеться в документі.

Чиновники пропонують з 1 серпня до 1 жовтня 2017 року визначити ціну реалізації газу для населення на рівні 4942 грн плюс ПДВ та тарифу на транспортування й розподіл.

З 1 жовтня 2017 року до 1 квітня 2018 року – встановити нову ціну на основі розрахунків з урахуванням котирувань на європейських газових хабах.

Окрім того на держхолдинг накладається зобов'язання до 1 квітня 2017 року купувати газ у дочірніх компаній "Укргазвидобування" і "Чорноморнафтогаз" за ціною 4849 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ). 

Згідно з документом, пропонується зобов'язати "Нафтогаз" купувати весь необхідний обсяг газу для потреб населення і теплокомуненерго у своїх дочірніх видобувних компаній, а відсутній обсяг – у інших постачальників або імпортувати.

Як повідомляв 5.UA, 15 лютого 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що жодного підвищення цін на газ для населення не буде

Дивіться також фото за темою:

Вибух газу у будинку на Одещині: в сусідньому домі повилітали шибки – фотозвіт

/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині

Попередній матеріал
ВАСУ відмовився поновити одіозну суддю Царевич на посаді
Наступний матеріал
Полторак розповів, як планується вдосконалювати ЗСУ
Loading...

Кожні півроку Кабмін переглядатиме ціни на газ для населення

В акваторії Чорного моря виявили потужні родовища природного газу

Порошенко підписав закон, за яким частина ренти за користування надрами нафти й газу йтиме до місцевих бюджетів