Ціна на газ
Ціна на газ forum.domik.ua

Мінекономрозвитку пропонує з жовтня переглянути ціну на газ для населення

Чиновники пропонують з 1 серпня до 1 жовтня 2017 року визначити ціну реалізації газу для населення на рівні 4942 грн плюс ПДВ

Міністерство пропонує на період з 1 серпня по 1 жовтня 2017 року визначити ціну реалізації газу для населення на рівні 4942 грн плюс ПДВ та тарифу на транспортування і розподіл, а на період з 1 жовтня 2017 року по 1 квітня 2018 року – встановити нову ціну на основі розрахунків з урахуванням котирувань на європейських газових хабах. Про це повідомляє УНІАН.

Так, Мінекономрозвитку розробило проект постанови уряду, яким пропонується на рік – з 1 квітня 2017 року до 1 квітня 2018 року продовжити спеціальні зобов'язання Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" щодо постачання природного газу для потреб населення й теплокомуненерго. Проект постанови Кабінету міністрів, яким пропонується затвердити Положення про накладення спецзобов'язань на суб'єктів ринку природного газу, опубліковано на сайті Мінекономрозвитку.

"Ця постанова набуває чинності з 1 квітня 2017 року й діє до 1 квітня 2018 року", – йдеться в документі.

Чиновники пропонують з 1 серпня до 1 жовтня 2017 року визначити ціну реалізації газу для населення на рівні 4942 грн плюс ПДВ та тарифу на транспортування й розподіл.

З 1 жовтня 2017 року до 1 квітня 2018 року – встановити нову ціну на основі розрахунків з урахуванням котирувань на європейських газових хабах.

Окрім того на держхолдинг накладається зобов'язання до 1 квітня 2017 року купувати газ у дочірніх компаній "Укргазвидобування" і "Чорноморнафтогаз" за ціною 4849 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ). 

Згідно з документом, пропонується зобов'язати "Нафтогаз" купувати весь необхідний обсяг газу для потреб населення і теплокомуненерго у своїх дочірніх видобувних компаній, а відсутній обсяг – у інших постачальників або імпортувати.

Як повідомляв 5.UA, 15 лютого 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що жодного підвищення цін на газ для населення не буде

Дивіться також фото за темою:

Вибух газу у будинку на Одещині: в сусідньому домі повилітали шибки – фотозвіт

/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина

Попередній матеріал
ВАСУ відмовився поновити одіозну суддю Царевич на посаді
Наступний матеріал
Полторак розповів, як планується вдосконалювати ЗСУ

Кожні півроку Кабмін переглядатиме ціни на газ для населення

В акваторії Чорного моря виявили потужні родовища природного газу

Порошенко підписав закон, за яким частина ренти за користування надрами нафти й газу йтиме до місцевих бюджетів