фото ТСН

Російські окупанти намагаються доукомплектовувати своє "військо" за рахунок в'язнів – ГУР

  Зокрема, ув’язнених достроково звільняють з виправно-трудової колонії №52 у Єнакієвому

  Бойовики намагаються доукомплектовувати своє "військо" за рахунок військовозобов'язаних працівників промислових підприємств, а також ув'язнених. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони на своїй сторінці у Facebook.

  "Російським окупаційним командуванням на тимчасово окупованих територіях Донбасу здійснюється пошук додаткових можливостей з поповнення некомплекту військовослужбовців у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ. Представниками військових комісаріатів на промислових підприємствах уточнюються списки робітників та проводиться відбір кандидатів з числа військовозобов’язаних для доукомплектування частин і підрозділів військовослужбовцями за контрактом", – зазначається у повідомленні.

  За даними розвідки, одночасно бойовики проводять вербувальну роботу серед в’язнів, які відбувають покарання у пенітенціарних закладах, щодо укладання з ними контрактів на проходження військової служби в обмін на дострокове звільнення. Приміром, доукомплектування 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК здійснюється за рахунок ув’язнених, яких достроково звільняють з виправно-трудової колонії №52 (Єнакієве).

  Водночас комплектування підрозділів 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК здійснюється представниками "казачих" формувань та найманців, які прибувають з території РФ. Зокрема, відмічено прибуття групи у складі 30 осіб, інформують у ГУР.

  Як повідомляв 5.UA, 16 березня 2017 року у розвідці повідомили, що РФ відправляє воювати на Донбас завербованих військових з вадами зору, слуху і мовлення. 

  Попередній матеріал
  На грані життя і смерті: Як військові хірурги і сапери дістали з ноги бійця АТО нерозірваний постріл гранатомету
  Наступний матеріал
  Україна з 26 березня переходить на літній час – відео

  У "ЛНР" збирають підписи про недовіру Плотницькому – Тимчук

  Стало відомо, скільки ув'язнених помилували в Україні у 2016 році

  "Сбербанк Росії" збирається максимально швидко вийти з українського ринку – ЗМІ

  Тука розповів, скільки українських підприємств перебуває під управлінням бойовиків

  Відсутність погодження на Погоджувальній раді: як нардепи шукали винних у зриві траншу МВФ

  Хто почав готуватися до дострокових виборів? – "Час. Підсумки дня"