Україна виконала ще одну вимогу ЄС для лібералізації візового режиму

  Генпрокурор України підписав угоду про співробітництво з Європейською організацією з питань юстиції

  Україна та Європейська організацією з питань юстиції підписали Угоду про співробітництво. Про таке повідомляє прес-служба Президента.

  У рамках робочого візиту Президента Петра Порошенка до інституцій Європейського Союзу було підписано Угоду про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції (Євроюст). Документ скріпили підписами Генеральний прокурор Юрій Луцено та Президент Європейської організації з питань юстиції Мішель Конінкс.

  "Укладення Угоди є одним із критеріїв Плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму і відповідає намірам України та ЄС розвивати відносини у сфері юстиції та внутрішніх справ. Набрання чинності Угодою створить правову основу для використання Україною можливостей Євроюсту та передбачає реальне підвищення ефективності компетентних органів України та ЄС у розслідуванні і переслідуванні тяжких злочинів транснаціонального характеру, зокрема тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, шахрайства та інших злочинів, учинених за участю транскордонних злочинних організацій", – йдеться у повідомленні.

  Відомо, що співробітництво сторін здійснюватиметься шляхом створення спільних слідчих груп, оперативного обміну інформацією, координації дій з протидії транскордонній злочинності, сприяння збору доказів, проведення інших процесуальних дій та надання правової допомоги.

  Як повідомляв 5.ua, у рамках зустрічі у Брюсселі Україна доєдналася до Програми наукових досліджень і навчання Євроатому 2014-2018

  Попередній матеріал
  Шотландія не відкидає варіанту набуття незалежності – перший міністр
  Наступний матеріал
  У Молдові через корупційний скандал екс-прем'єр-міністра засудили на 9 років

  Геращенко: Brexit може загальмувати безвіз для України

  МЗС: референдум в Британії не вплине на запровадження Євросоюзом безвізового режиму для України

  Вашингтон залишився задоволений візитом Нуланд до Києва

  Сьогодні Порошенко проведе екстрений міні-саміт із лідерами ЄС щодо наслідків Brexit

  Brexit: Уже понад 2,8 млн британців вимагають повторного референдуму

  5 канал - трансляція наживо