Facebook / Петро Порошенко

Україна вибралася з глибокої прірви, але над нами нависає хижа орда – Президент

Без завершення реформ Україна втратить державність, наголосив Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна вибралася із глибокої, смертельно небезпечної прірви, але над нею нависає "хижа орда". Про це Порошенко повідомив під час щорічного послання до українського парламенту про внутрішнє та зовнішнє становище країни, повідомляє УНІАН.

 

"Ми за Вами вибралися із глибокої, смертельно небезпечної прірви – це є наше очевидне досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку поки що вершину, яку маємо підкорити, – це наша велика мета", – заявив він.

"Та ми все ще близько до урвища, можемо схибити і оступитися. Один лише неправильний крок – і ми знову вниз… Це – наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна і довготривала загроза", – додав президент.

Президент України також заявив, що без завершення реформ Україна втратить державність. 

"В історії бували випадки, коли відсутність чи повільність реформ просто консервувала відсталість країн, залишала їх на узбіччі світового прогресу. Є ще гірша перспектива: без завершення реформ ми втратимо державність і нас просто не стане. Але це – песимістичний сценарій, і я його не допущу", – заявив президент.

Він наголосив, що сценарій України – оптимістичний, і зветься він "успішна європейська Україна успішних українців".

Порошенко додав: "Перемога залежить, серед іншого, і від того, чи зможемо ми правильно діагностувати головні виклики і дати на них адекватні відповіді".

Додамо, на засіданні Верховної Ради також присутні Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, члени Кабінету Міністрів, представники органів центральної виконавчої влади, судової влади, а також представники дипломатичного корпусу.

Виступ Президента у Верховній Раді:

90 хвилин про курс України: Порошенко виступив зі щорічним зверненням до нардепів у ВР – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.UA, сьогодні у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України виступає Президент Петро Порошенко.

Сьогоднішнім порядком денним пленарного засідання парламенту після виступу Президента передбачено розгляд низки законопроектів, пов'язаних із судовою системою. Зокрема це президентський законопроект про внесення змін до Господарського та Цивільного процесуальних кодексів, а також Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів.

Попередній матеріал
Порошенко тричі зірвав оплески у Раді
Наступний матеріал
Судове засідання у справі вбивств людей під час Євромайдану 20 лютого 2014 року – трансляція завершена
Loading...

Пленарне засідання ВР, на якому виступив Президент України – відео

Порошенко виступить у Раді 7 вересня – Парубій

Нардеп розповіла, коли у ВР почнеться розгляд освітньої й медичної реформи

Представник Президента у ВР анонсувала перезавантаження Кабміну

Порошенко може звернутися з посланням до Ради в перший день нової сесії - Парубій

"Вулиця Грушевського буде вільна для транспорту": Під Радою знову збираються водії авто на іноземних номерах