5 канал

Відповідь на "все пропало" та екскурс в історію: як відкрилась нова сесія Ради

У повному складі зібрався Уряд, до зали прийшли й народні обранці, дипломати, представники ГО, що заразом виконали Гімн України

Народні депутати повернулися після літніх канікул. У вівторок (5 вересня) VII сесію Верховної Ради восьмого скликання урочисто відкрив Голова Парламенту Андрій Парубій. 

У повному складі зібрався й Уряд на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, були й представники судової гілки влади, ГО, дипломати тощо. Відкриття відбувалось за традиційною процедурою – депутати, гості та хор виконали Гімн України.

Під час церемонії відкриття слово мав спікер ВР Андрій Парубій та прем'єр Володимир Гройсман. Основний меседж цих виступів – закликати представників еліт та простих українців об'єднюватися.

"Ми за ці непрості три роки після Революції Гідності змогли стабілізувати ситуацію, і ми маємо сьогодні невеличкі паростки економічного зростання…Звісно, є й ті, хто говорить про те, що все пропало, Україна – безнадійна і нічого не зміниться, але я вважаю, що ці люди мають залишитися на узбіччі розвитку нашої країни", - відзначив очільник Кабміну. 

Своєю чергою Парубій під час виступу навіть зробив невеличкий історичний екскурс, і повернув присутніх у Раді на 100 років тому. Про що розповідав голова парламенту та яку реформу сьогодні розглянуть нардепи – дізнайтеся у включенні: 

Попередній матеріал
Рейдерство сільгоспземель: у Мін'юсті назвали області-"лідери"
Наступний матеріал
Україна отримала від Грузії запит на екстрадицію Саакашвілі – Мін'юст
Loading...

Гройсман назвав точну дату, до якої у ВР мають внести законопроект про держбюджет-2018

МОЗ: Медреформу будемо проводити у три етапи

Освітня реформа: в Україні хочуть скоротити бакалаврат до 3 років