санкції проти Росії dt.ua

Україна ввела санкції проти низки транспортних підприємств РФ

  Указані російські суб’єкти господарської діяльності робили спроби налагодити бізнес із вітчизняними підприємствами на підконтрольній українській владі території

  Україна ввела спеціальні санкції та обмежувальні заходи до окремих суб’єктів підприємницької діяльності РФ, які уклали контракти з підприємствами транспортної галузі, що підконтрольні окупаційній адміністрації ОРЛО. Про це йдеться у повідомленні СБУ.

  "Співробітники спецслужби встановили, що протягом 2018 року низка російських юридичних і фізичних осіб уклали "зовнішньоекономічні угоди" з транспортними підприємствами, які працюють на тимчасово окупованій території. На підставі цих договорів відбувається систематичне незаконне переміщення вантажів через закриті пункти пропуску "Ізварине", "Довжанський" та "Червона Могила Луганської митниці", – зазначається в повідомленні.

  Водночас вказані російські суб’єкти господарської діяльності робили спроби налагодити бізнес із вітчизняними підприємствами на підконтрольній українській владі території.

  "Своїми діями російські підприємства грубо порушують міжнародні норми і правила та є причетними до фінансового і матеріального забезпечення терористичних організацій на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Це завдає істотних збитків економіці України, тому СБУ ініціювала перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Радою національної безпеки і оборони застосування щодо них спеціальних санкцій та обмежувальних заходів", – зауважено у повідомленні.

  РНБО та Мінекономіки ввели санкції щодо низки підприємств країни-агресора, серед яких: АТ "РЖД Логистика", ТОВ "Промкомплекспласт", ТОВ "Газголдер" та інших суб’єктів господарювання РФ.

  "Указані санкційні заходи передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України та інші обмеження, які не дозволять порушникам у подальшому здійснювати фінансово-господарську діяльність в Україні та запобігають виведенню капіталів за межі нашої держави", – наголошено у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство торгівлі США розширило список компаній, проти яких планує запровадити санкції. До переліку потрапили 12 російських підприємств. 

  Попередній матеріал
  Скібіцький розповів про одну з головних загроз нацбезпеці України
  Наступний матеріал
  Убивство "Сармата": підозрюваний зізнався у скоєнні злочину та видав замовника

  Незаконне постачання сировини на "Кримський Титан": у справу втрутилася СБУ

  Санкції проти Росії: Держдеп США оприлюднив поіменний список

  СБУ проводить обшуки в 15 областях через розкрадання 224 млрд грн в "Укравтодорі"

  За справу взялася СБУ: Луценко про угорські паспорти для українців

  До окупованого Криму через приховану трубу незаконно постачали воду – прокуратура

  Ще одна гарна звістка: США запроваджують санкції проти 12 російських компаній