5 канал

Скібіцький розповів про одну з головних загроз нацбезпеці України

  РФ працює не лише для "внутрішнього споживання"

  Інформаційна кампанія зі сторони РФ є однією з головних загроз національній безпеці України. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, повідомляє "Тиждень.ua".

  "Однією з головних загроз національній безпеці України поряд із воєнною агресією є інформаційна кампанія Російської Федерації з руйнування української державності. У межах цієї роботи інформаційні зусилля Москви зосереджуються на дестабілізації ситуації в Україні, втручанні у виборчі процеси, дискредитації нашої держави в інформаційному просторі західних країн. А також легітимізації "російського статусу" Криму та створення передумов для реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей з Україною за сценарієм Кремля", – зазначив він.

  Проте РФ працює не лише для "внутрішнього споживання". Останнім часом її зусилля дедалі більше орієнтовані на міжнародну спільноту.

  "Фейкові повідомлення висвітлюють нібито декларативний характер заходів української влади з протидії тероризму, а саму країну як джерело неконтрольованого розповсюдження зброї та криміналу. У цьому контексті достатньо згадати нещодавні повідомлення російських мас-медіа, які намагалися показати зв’язок України з терористичним угрупованням "ІДІЛ". Поряд із тим Кремль чинить інформаційний вплив на населення сусідніх з Україною держав, передусім Східної Європи, для провокування міжетнічної нетерпимості до українців. Якщо згадати нещодавні суперечки з Угорщиною, то такі дії можуть мати доволі серйозні наслідки", – зауважив він.

  Як повідомляв 5.UA, у ГУР назвали один із факторів, які є причиною загострення на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Україна, США, Німеччина та Франція мають вже готовий проект резолюції щодо миротворців ООН на Донбасі – Клімкін
  Наступний матеріал
  Україна ввела санкції проти низки транспортних підприємств РФ

  Рано чи пізно росіяни самі почнуть полювання на Путіна – Осмаєв

  Наєв повідомив, від чого залежить перемога України у війні на Донбасі

  У НАТО розповіли про єдиний варіант припинення війни на Донбасі

  Кремль хоче розчленувати та федералізувати Україну – Клімкін

  "Кіна не буде": Росія не вирішуватиме ситуацію з Донбасом до кінця 2019 року – експерт

  Ноздрачов про Іловайську трагедію: Якби не вторгнення регулярних військ РФ, конфлікт на Донбасі був би закінчений у 2014-му