Олексій Білковський
Олексій Білковський Facebook/Сергій Стерненко

Учаснику акції на Банковій Олексію Білковському змінили запобіжний захід

Читайте по-русски
Відтепер він перебуватиме під нічним домашнім арештом

Ще одному учаснику акції на Банковій Олексію Білковському пом'якшили запобіжний захід. Київський апеляційний суд змінив для нього цілодобовий домашній арешт на нічний. Він не може покидати домівку із 22-ї до 8-ї ранку. Про це повідомив народний депутат від "Голосу" Ярослав Юрчишин.

Напередодні нічний домашній арешт присудили Сергію Філімонову, який також брав участь в акції під Офісом президента. Слідство називає його організатором. Йому закидають хуліганство із використанням зброї. Нібито знаряддя було заготовлене із фаєрів. 

"Це вже краще. Можна буде працювати, займатися спортом. Це за мою активну позицію в житті. Вони просто пальцем показали на мене, що людина, можливо, схожа на мене, яка підпалювала табличку", – зазначив підозрюваний Олексій Білковський.

Нагадаємо, під стінами Офісу президента активісти збиралися 20 березня – у день народження засудженого до 7 років ув'язнення із конфіскацією половини майна Сергія Стерненка. На Банковій палили фаєри та кидали петарди. Піротехніка потрапила всередину будівлі. Також були розбиті шибки у вхідних дверях, а стіни розмалювали фарбою. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що акцію на Банковій не планували як мирну. І анонсував нові підозри. Тоді в Офісі президента завданий збиток оцінили у 2 мільйони гривень. У той же час волонтери організації "Києве, мий" заявляли, що відмивання і прибирання фасаду будівлі Офісу президента, не враховуючи заміни скла у дверях, коштуватиме приблизно 80 тисяч гривень, враховуючи транспорт, бензин та амортизацію техніки. 

Додамо, що під час позачергового засідання Верховної Ради народні депутати проголосували за постанову про засудження подій, які відбулися під Офісом президента 20 березня.

Попередній матеріал
Суд залишив Семенченка під вартою ще на місяць
Наступний матеріал
Що має зробити Україна, щоб зменшити загрозу вторгнення – "Прямим текстом із Юрієм Луценком"
Loading...