Вручення підозри Сергію Філімонову
Вручення підозри Сергію Філімонову Facebook / Сергій Філімонов

Учаснику акції на Банковій Сергію Філімонову змінили запобіжний захід

Читайте по-русски
Згодом захист підозрюваного клопотатиме про скасування запобіжного заходу

Із цілодобового домашнього арешту на нічний змінили запобіжний захід для учасника акції на Банковій Сергія Філімонова. Він не має права покидати домівку з 22-ї до 8-ї ранку. Цим суддя частково задовольнив апеляцію адвокатів. На засіданні перебувала кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко. 

Суддя частково задовольнив апеляцію його адвокатів, дозволивши лідеру руху "Гонор" покидати домівку з 8-ї ранку до 22-ї години. Філімонова звинувачують у хуліганстві із застосуванням зброї. Адвокати водночас наголошують, що запалений фаєр не є знаряддям для заподіяння ушкоджень. Сам підозрюваний стверджує, що не мав наміру на когось нападати. Під час акції 20 березня ніхто не постраждав. Ушкодженою залишилась хіба будівля Офісу президента. Приводом зібратися став день народження Сергія Стерненка. Активісти вийшли на підтримку й інших ув'язнених, зокрема Андрія Антоненка. Вважають, що він у СІЗО незаконно. Учасники палили фаєри, розписали стіни будівлі, підпалили табличку Офісу і розбили шибки вхідних дверей. Ремонт оцінили у 2 мільйони гривень.

"Це набагато краще, ніж залишати мене під цілодобовим домашнім арештом. Аргументом є, що я можу спотворити докази, видалити відео. Хоча їх знімали правоохоронці і я не ховався", – заявив підозрюваний Сергій Філімонов.

Адвокат Сергія Філімонова Ілля Воробйов додав: "Будемо клопотати про скасування запобіжного заходу, але має пройти час. Щонайменше місяць – і тоді будемо вирішувати це питання".

Нагадаємо, 1 квітня Печерський районний суд міста Києва відправив під домашній арешт Сергія Філімонова на два місяці.

Попередній матеріал
ГРУ РФ, найімовірніше, відповідальна за вибухи на складах зі зброєю для України – прокуратура Болгарії
Наступний матеріал
Чому звільнили керівника "Нафтогазу" – ток-шоу "Велика політика"
Loading...