5.ua

У Вінниці руйнується багатоквартирний будинок [відео]

  У своїй квартирі Тетяна Мельник ремонт робить що два роки. Жінці постійно доводиться замащувати тріщини, які з'являються на стінах та стелі.

  Тетяна Мельник, мешканка аварійного будинку: «Трещина по потолку идет, она была сначала маленькая, потом на всю длину потолка, если посмотрите, разошлась сейчас».

  Окрім тріщин, ще одна біда дошкуляє мешканцям двоповерхівки. Будинок розташований поблизу дороги з інтенсивним рухом.

  Місцеві мешканці: «Сейчас уже пустили грузовой транспорт, и в связи с єтим – еще сильнее стал наш дом трястись».

  Місцеві мешканці: «Несколько балов землетресение, все время 1-2 балла. Люстра звенит, по потолки идут трещины».

  У будинку, який спорудили ще у 1953 році, капітальний ремонт робили сорок років тому. У житловій організації, яка обслуговує будинок, розводять руками. Кажуть, грошей на реконструкцію немає. Усе що можуть зробити – оцінити стан аварійності будинку.   

  В’ячеслав Гребінь, директор ТОВ «ЖЕО» м. Вінниці: «Туди полетів головний інженер нашого підприємства і головний інженер підрядної організації, зараз будем виясняти, дивитися, в чому проблема».

  У міському департаменті ЖКГ готові допомогти мешканцям у ремонті будинку, але ставлять свої умови.

  Сергій Кушнір, директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради: «Тільки будуть відповідні кроки зі сторони мешканців, що вони збирають 30% – ми замовляємо проектну документацію в якості авансу проектної організації. Вони приступають до робіт, закінчують і ми розраховуємося. Або після капітального ремонту буде створення договір про передачу на баланс утримувачів».

  Жителі аварійного будинку нині в роздумах. Кажуть, 90% мешканців двоповерхівки – пенсіонери. Грошей на ремонт, бояться, не назбирають.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Чиновники Мінкульту знищили старовинну хату на батьківщині Шевченка [відео]
  Наступний матеріал
  Затримано Маркова. В Одесі штурм райвідділку [відео]
  Теги: