ЦВК texty.org.ua

У ЦВК кажуть, що місцеві вибори на лінії зіткнення все ж можуть відбутися

  Читайте по-русски
  Комісія наголошує, що відповідальність за визначення можливості проведення чи непроведення виборів на окремих територіях несуть компетентні органи

  У Центральній виборчій комісії заявляють, що перші місцеві вибори в 10 громадах Донецької та 8 Луганської областей усе ж можуть відбутися за певних умов. Про це заявив голова ЦВК Олег Діденко, повідомляє "Українська правда".

  "Безпекова ситуація може змінитися, і якщо до початку виборчого процесу чергових місцевих виборів до Комісії надійдуть нові висновки Донецької та Луганської ВЦА щодо можливості проведення перших місцевих виборів у цих 18 громадах або в частині з них, то вибори там можуть відбутися навіть 25 жовтня 2020 року", – повідомив Діденко.

  Комісія наголошує, що відповідальність за визначення можливості проведення чи непроведення виборів на окремих територіях несуть компетентні органи, які наділені відповідними повноваженнями.

  За словами голови ЦВК, Комісія не має ні законодавчих повноважень, ні практичних можливостей перевірити реальний стан справ на цих територіях. При цьому зобов'язана забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян.

  "Для цього повинні бути відповідні умови. Безпекові насамперед. Адже не забуваймо, що найвищою цінністю є людина, її життя і здоров'я. Також ми не маємо жодних підстав ставити під сумнів висновки, які надали обласні військово-цивільні адміністрації", – зауважив Діденко.

  Нагадаємо, раніше ЦВК дозволила голосувати за місцем фактичного проживання, а не прописки.

   

  Попередній матеріал
  У Києві стався стрибок кількості хворих на COVID-19 – подробиці
  Наступний матеріал
  Президент підписав закон щодо підтримки кіновиробництва
  Loading...

  Екснардеп Борислав Береза оголосив про участь у виборах міського голови Києва

  Шоумен Сергій Притула заявив про участь у виборах міського голови Києва

  "Батьківщина" назвала ім'я свого кандидата на посаду міського голови столиці

  Нове гасло "слуг" та рейтинги, що падають; чи є у бюджеті гроші на підвищення мінімалки – "Інфовечір"

  Як ОПЗЖ планує "відтягнути голоси" у "Слуги народу" в прифронтовій зоні – політолог

  Зеленський підписав закон про зміни до Виборчого кодексу – що передбачають