Голосування вибори
Голосування вибори blackseatv.com

Як ОПЗЖ планує "відтягнути голоси" у "Слуги народу" в прифронтовій зоні – політолог

Читайте по-русски
Політична експертка пояснила, в чому полягають ризики проведення виборів у цій частині Донбасу

Кандидатка політичних наук Олеся Яхно вважає, що небезпека проведення виборів у населених пунктах вздовж лінії розмежування містить як політичну, так і безпекову складову. Про це вона сказала в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"По-перше, це політика, адже ми бачимо, що за рік рівень підтримки партії "Слуга народу" істотно зменшився. Необдумана обіцянка принести швидкий мир не стала реальністю, і, логічно, що знайдуться інші політичні сили, зокрема ОПЗЖ та Медведчук, які даватимуть такі ж обіцянки, які свого часу давав Володимир Зеленський. І природно, що знайдуться люди, які віритимуть таким обіцянкам", – зазначила Яхно.

"Це може бути також і питанням безпеки, адже можуть бути певні провокації з боку бойовиків, підтримуваних Російською Федерацією, щоб дискредитувати українську сторону", – наголосила політолог.

Вона зазначила, що соцопитування свідчать про падіння рейтингу "Слуги народу". І процес цей, на її думку, зупинити неможливо, особливо в контексті нездійсненної обіцянки "швидкого миру".

Нагадаємо, раніше комітет Ради врахував правки "Голосу" в постанову про місцеві вибори, за якою голосування на окупованій території відбудеться лише після деокупації Донбасу та Криму.

Попередній матеріал
Пошуки життя на Марсі: місії NASA, які змінили уявлення про Червону планету
Наступний матеріал
У Франції гурт "П'яно дю Лак" влаштував концерт на воді – відео
Loading...