Дзвін Гідності
Дзвін Гідності 5 канал

У столиці пролунав Дзвін Гідності на честь Героя Небесної Сотні

Читайте по-русски
Чоловік помер у столичній лікарні в ніч на 5 березня 2014 року

Пам'ять Героя Небесної Сотні Василя Шеремета вшанували у Києві у День його народження. Сьогодні йому виповнилося б 72 роки, передає "5 канал".

Зазначається, що Василь родом із села Ланчин на Івано-Франківщині, останніми роками жив на Київщині, працював охоронцем. На Майдані він був майже всі три місяці від початку протесту. 18 лютого брав участь у мирній ході до урядового кварталу та згодом протест переріс у сутички з правоохоронцями. Василя побили, він зазнав тяжких травм. До вечора ще лишався на Майдані. Під час наступу беркутівців на наметове містечко силовики його облили з водомета, тоді на вулиці була мінусова температура. Із травмами та переохолодженням чоловіка госпіталізували, але врятувати його не змогли. Він помер у столичній лікарні в ніч на 5 березня 2014 року.

Родичі намагалися знайти свідків побиття Василя. Та і досі зробити цього не вдалося. Хто ж побив Василя – тітушки чи беркутівці і досі не відомо. На честь Василя Шеремета на Алеї Героїв Небесної Сотні пролунав Дзвін Гідності.

"Василь Шеремет був побитий чи то беркутівцями, чи тітушками. Два тижні лікарі намагалися його врятувати, але серце Василя Шеремета не витримало. Як він казав, за спогадами рідних, єдине що для нього було цінне – це Україна", – зазначила завідувачка відділу науково-дослідної роботи Музею Революції Гідності Катерина Романова.

Нагадаємо, Дзвін Гідності у День народження Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса пролунав опівдні у столиці. 

Попередній матеріал
Парламентські шлюби за розрахунком, третя хвиля пандемії та нові штрафи для порушників ПДР – "Підсумки тижня"
Наступний матеріал
День людей із синдромом Дауна: як на Луганщині жінка створила простір для "сонячних" дітей
Loading...