ДФС
ДФС Фото прес-служби ДФС України

У столиці ліквідували центр мінімізації митних платежів, який імпортував в Україну брендове взуття за зниженою ціною

Читайте по-русски
Імпортовану продукцію відвантажували фізичним особам-підприємцям, які здійснюють роздрібну торгівлю брендовими товарами через торгові центри та мережу Інтернет

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві в рамках операції "Рубіж" ліквідували центр мінімізації митних платежів, через який протягом 2018-2019 років в Україну імпортували брендове взуття за заниженою митною вартістю. Відповідну інформацію опублікували на сайті ДФС України.

В рамках розслідування кримінального провадження одразу за декількома статтями Кримінального кодексу України було встановлено групу осіб, які надавали компаніям реального сектору економіки послуги щодо ввезення в Україну брендового взуття та аксесуарів за заниженою митною вартістю та ухилення від сплати митних платежів.

Для здійснення злочинної діяльності фігуранти створили групу підконтрольних компаній та компанію-нерезидента, між якими уклали зовнішньоекономічні контракти, а також групу підконтрольних ФОП.

У подальшому в Україну імпортувалось оригінальне взуття та аксесуари відомих брендів із Польщі, Італії, Німеччини, яке розмитнювалось за заниженою митною вартістю. Для цього фігуранти подавали до митниці документи, в яких зазначали ціни товару на рівні індикативу, без зазначення бренду та фактичної номенклатури. Внаслідок таких дій митна вартість товарів занижувалась у 10 та більше разів.

Імпортовану продукцію відвантажували фізичним особам-підприємцям, які здійснюють роздрібну торгівлю брендовими товарами через торгові центри та мережу Інтернет. При цьому документально реалізація товару відображалась в адресу підконтрольних ФОП, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

За результатами обшуків, проведених в офісних, складських приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та в магазинах, через які здійснювалась реалізація товарів, з незаконного обігу вилучено необліковану готівку в національній та іноземній валюті в загальному  еквіваленті 3 млн. 168 тис. гривень., 35 тис. 643 пари взуття, ввезеного в Україну за заниженою митною вартістю, на суму близько 100 млн. грн., а також печатки, чорнові записи, документи господарської діяльності, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку.

Наразі триває слідство.

ДФС
ДФСФото прес-служби ДФС України

ДФС
ДФСФото прес-служби ДФС України

ДФС
ДФСФото прес-служби ДФС України

ДФС
ДФСФото прес-служби ДФС України

Як повідомляв 5.UA, на пункті пропуску Порубне в Чернівцях затримали фуру, яка перевозила деревне вугілля. Це класичний ризиковий товар, тому зробили огляд. У мішках із вугіллям були сховані цигарки, багато цигарок. Всього виявилось 62 800 пачок українського виробництва, десь на 2,7 мільйона гривень.

Попередній матеріал
На загострення відносин між США та Іраном відреагував генсек ООН
Наступний матеріал
Названо причину аварії танкера Delfi біля Одеси – порушення не одне
Loading...

"Запуск Нової митниці": пресконференція Максима Нефьодова – відео

Антикорсуд обрав Альперіну запобіжний захід (оновлено)

НАБУ затримало "хрещеного батька контрабанди", коли той прийшов на допит

За подарунок від президента: Зеленський просить допомогти спіймати "хрещеного батька контрабанди"

"Контрабанда тижня": чернівецькі прикордонники затримали фуру із цигарками у вугіллі

Прикордонники поранили трьох контрабандистів біля кордону з Молдовою