osvita.mediasapiens.ua

У Росії суд заборонив сайт "Миротворець"

  Суд зобов’язав Роскомнагляд внести сайт до реєстру порушників і обмежити до нього доступ

  Суд у Санкт-Петербурзі вирішив обмежити доступ у Росії до українського сайту "Миротворець". У рішенні мовиться, що суд визнав інформацію на цьому сайті такою, що обробляється з порушенням персональних даних, передає "Радіо Свобода".

  Суд зобов’язав Роскомнагляд внести сайт до реєстру порушників і обмежити до нього доступ. Таким чином, суд задовольнив позов міської прокуратури.

  Додамо, що центр "Миротворець", що є громадською організацією, збирає дані про підозрюваних донбаських і кримських сепаратистів та іноземних громадян, що їх підтримували чи підтримують, і публікує їх на своєму сайті в розділі "Чистилище". За повідомленнями, цією базою даних користуються й українські силовики.

  Центр заявляє, що здійснює фіксацію й безпечне зберігання інформації щодо "об’єктів дослідження", у діях яких є ознаки "злочинів проти національної безпеки України, життя і здоров’я людини, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку".

  Нагадаємо, раніше сайт "Миротворець" оприлюднив персональні дані до п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих бойовиками територіях Донбасу. Крім представників українських ЗМІ, до списку потрапили зарубіжні кореспонденти всесвітньо відомих видань. 

  Попередній матеріал
  Єфремов прокоментував своє затримання
  Наступний матеріал
  "Мені не соромно": міський голова Бучі відповів на запитання глядачів "5 каналу"
  Теги:
  Loading...

  Справа Єфремова: суд повернувся на розгляд після вимушеної перерви

  "Миротворець" "вибачився" за застарілий та опублікував новий список акредитованих у "ДНР" журналістів

  Сайт "Миротворець" поновлює свою роботу

  Резонансна історія бійця батальйону "Миротворець"