5 канал

"Мені не соромно": міський голова Бучі відповів на запитання глядачів "5 каналу"

Міський голова Бучі Анатолій Федорук у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів свою версію щодо налешності скандальних 890 га лісу, уточнив скільки заробляє сам, а скільки дружина, і чи внесе заставу за мера Ірпеня

КАБМІН ПІСЛЯ РОЗМЕЖУВАННЯ ЗЕМЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ І КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ З 2002 РОКУ ДОНИНІ ЖОДНОЇ ПРЕТЕНЗІЇ ДО ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НЕ ПРЕД’ЯВЛЯВ

– Насправді резонансні декілька тижнів зараз у вашому житті і в житті Бучі Київської області. Обшуки 21 липня, вам загрожує від 6 до 12 років, якщо зловживання службовим становищем або перевищення повноважень таки доведуть. Давайте розберемося взагалі в цій ситуації. Наскільки я розумію, камінь спотикання – це землі. Землі, яких за рішенням 2002 року, коли ви вже протягом 18 років мер Бучі, місцева рада незаконно змінила цільове призначення зелених зон колишньої Бучанської лісової дачі. 890 гектарів лісу першої категорії Бучанська рада "роздерибанила", як то кажуть, цитата, між собою під забудову – кажуть принаймні. Зараз ви скажете, в чому правда. Прокуратура звернулася з позовом наприкінці 2015 року. Рішенням Верховного суду України позов було задоволено, а землі повернуті державі. Ви з цим незгідні, наскільки я розумію, так? І це рішення не виконується?

– Складно тлумачити припущення, судження, якісь інформаційні навіть вкиди, які робляться засобами масової інформації, політиками в суспільство. Тому що коли правники уважно почитають рішення Верховного суду, Ірпінського міського суду, як похідна, суддя Мікулін тоді був – вони прийдуть до висновку, що суд у справі, ми, я так розумію, будемо теж їх досліджувати, певної фізичної особи, дійшов висновку, що дана територія – 890 гектарів є за межами населеного пункту. Тобто Буча за межами Бучі, а відтак Бучанська міська рада, селищна рада не мала юридичного права розпоряджатися. Тому що за межами населеного пункту – це прерогатива Кабінету міністрів там чи обласної державної адміністрації, якщо дивитися норму закону. І ми пройшли всю вертикаль судових інституцій. І рішення адміністративного суду України говорить про те, що це є землі житлової та громадської забудови.

– 2015 рік, давайте про це рішення Верховного суду – було задоволено, і землі повернуті державі. Я ще раз процитую...

– Давайте прочитаємо рішення.

– На даний момент ці землі належать державі? Чи мають фізичні?...

– Заходимо в реєстр і дивимося.

– Так, я вас питаю як мера Бучі.

– Я ж кажу, заходимо в реєстр, це може зробити будь-який громадянин нашої держави, не кажучи вже про слідчі органи, і подивитися, кому ж належить і яким чином відображений реєстр, державний реєстр по цій території – це існуюче місто. На даній території проживає більше 20 тисяч жителів. Навіть міська рада, лікарня, школи там, садочки, виборчі дільниці, підприємства, установи, організації знаходяться на цій території. Цікавий момент такий: прокуратура робить позов на користь Кабінету міністрів. Кабінет міністрів після розмежування земель державної і комунальної власності з 2002 року по даний період часу жодної претензії до органів місцевого самоврядування, чи то селищної ради, чи міської, не пред’являв.

ЖОДНОГО ЕПІЗОДУ, КОЛИ Б МІСЬКА РАДА, СЕЛИЩНА РАДА ВИДІЛЯЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ НА КОМПАНІЮ "БУДРЕГІОНІНВЕСТ", ДО ЯКОЇ МАЛА ВІДНОШЕННЯ МОЯ ДРУЖИНА, НЕ БУЛО

– Ви є мером Бучі 18 років. За цей час Буча із селища дійсно перетворилася в красиве місто європейського зразка. Але є один момент, який усіх нас примушує задумуватися, якщо ми ще рухаємося в європейському напрямку. Це момент того, що існує така компанія, вона називається "Будрегіонінвест", так? Ця компанія, наскільки я розумію, якщо я не права, ви мене зараз виправите, власниками цієї компанії є дружини вас і пана Карпюка, правильно?

– Невірно.

– Невірно, хто є власником?

– Були.

– Були, хто зараз власники цієї компанії?

– Мені то невідомо. Дружина десь півтора-два роки тому відповідно вийшла із засновників даного підприємства і не має до компанії "Будрегіонінвест" ніякого на сьогодні відношення.

– Але мала?

– Мала, звісно. І про це ми можемо говорити.

– І чимало об’єктів побудовані саме ним – зокрема "Іноватор" і "Центральний", і "Річ Таун", і "Буча Квартал".

– У даному випадку можна багато вішати різних об’єктів до "Будрегіонінвесту"...

– Ні, ну я вас питаю, ми вас запросили, щоб ви розтлумачили.

– ...і там, де моя дружина, тому що я в неї перепитував, цікавився з цього приводу. До мікрорайону "Річ Таун" мала відношення в період діяльності даного підприємства.

– Мала відношення. "Будрегіонінвест" – це компанія, яка займається в основному забудовами, ну виключно, напевно, забудовами в Бучі та Ірпені, правильно?

– Мені важко сказати, чим займається ця компанія.

– Вам важко сказати, чим займається ваша дружина?

– Об’єктивно.

– Як меру Бучі вам важко сказати?

– Моя дружина є доросла самостійна особистість і вправі самостійно здійснювати свої вчинки, поступки і таке інше. Звичайно, я маю інформацію, чим вона опікується, якими питаннями і таке інше.

– Мені як громадянці незрозумілий такий факт. Добре, півтора роки ваша дружина не має, ви кажете, стосунку до "Будрегіонінвесту". Але ви 18 років є мером. За ці 18 років в Бучі побудовані об’єкти, які я щойно назвала. Цими об’єктами займалася дружина людини, яка керує і фактично підписує документи і має вплив до розподілу землі в Бучі. Як ви вважаєте, це правильно взагалі?

– Взагалі все, що не заборонено діючим законодавством, – це вірно. І ніхто не має навіть дискомфорту відчувати в якомусь обмеженні.

– Безумовно законодавчо не придерешся, все правильно. Ви не є власником "Будрегіонінвесту", відповідно, ви як мер Бучі не забудовуєте, не приймаєте щодо себе рішення свого. Але є ваша дружина, яка всі ці попередні роки будувала. Ви приймали рішення щодо виділення землі, на землі будувалося. Запитання: чи з моральної точки зору, не законодавчо, з моральної це правильно?

– Ні, от в даному випадку. Якби була дія Бучанської міської ради і мене як посадової особи прямої дії виділення земельної ділянки компанії…

– Слухайте, ви ж підписували ці документи?

– Компанія "Будрегіонінвест" у період оцих таких потрясінь, я сам особисто поцікавився, пересвідчився, чи було хоч одне виділення земельної ділянки, так звана "первічка". Жодного епізоду, коли б міська рада, селищна рада виділяли на компанію "Будрегіонінвест", до якої має відношення моя дружина – не було.

– Де вони брали землю?

– Купували на вторинному ринку, виходячи із цивільно-правових угод і не більше. Матеріали, які ідуть постійно, як докір, вони є підтверджені офіційно декларацією міського голови і членів його родини, як і подається.

– Давайте про декларацію поговоримо.

– Давайте.

– Ваша зарплата 10 тисяч гривень, власне декларація складається з доходів, отриманих завдяки вашій діяльності на посаді мера.

– Міським головою і членами його родини – ось сукупна декларація і подається.

– Ось я про вашу зараз скажу. В декларації існує сума 2 мільйони гривень.

– Що стосується моїх доходів, то в рік – це порядку десь біля 200 тисяч гривень, от виходячи з того міський голова і діє. Сукупний дохід членів родини дає мені можливість зробити ті чи інші вчинки, видатки, поступки і розпоряджатися відповідно тих…

– Відповідно ті фотографії, що були Генеральною прокуратурою, паном Луценком і потім Ар’євим показані – це все фотографії з огляду на заробітки вашої дружини, я правильно розумію? Оці, наприклад.

– Спільний сукупний дохід.

– Ну в основному, з огляду на те, що ви маєте зарплату мера, в основному, та й на неї живете…

– В основному спільні. Помешкання ж з дружиною обшук проводили.

– Домовились. А оце все ваші збереження, які були в будинку? Я правильно вас розумію?

– Це ті збереження, якими розпоряджається моя родина.

– Що ось це? Я не змогла роздивитися? Це якісь монети чи ордени? Що це?

– Це орден, пам’ятний знак товариства Червоного Хреста за допомогу. А люди навіть поцікавилися і порахували кількість того, що обшуковано. І один із політиків сказав, що "відро значків і відповідно грошові статки ті, які має кожен громадянин нашої держави".

– Що це, пане Анатолію?

– Це графін і …

5 канал

ВСІ СІЛЬСЬКІ І СЕЛИЩНІ МІСЬКІ ГОЛОВИ МАКСИМАЛЬНО НАМАГАЮТЬСЯ ОПИРАТИСЯ НА ПАРТІЮ ГРОМАДЯН СВОГО МІСТА ПІД ЧАС ВИБОРІВ, А НЕ НА ЯКУСЬ ПОЛІТИЧНУ СИЛУ

– Я зрозуміла. А не було б простіше, аби мінімізувати, це ж довгі роки триває, ну щодо цієї землі тривають розмови про дружину вашу і Карплюка, і про цей "Будрегіонінвест" теж роками говорять, як самі бучанці, так і в Ірпені, взагалі всі. Це такий собі негативний момент у вашій репутації, у вашому іміджі. Чи не було б простіше в попередні роки, не знаю, мати якийсь інший бізнес?

– Посадова особа не може мати бізнес.

– Я про вашу дружину.

– Моя дружина, крім даного питання, займається ще питанням фармації, має мережу аптек, працює в них.

– Ну заробляє в основному ж з огляду на будівельний бізнес?

– Її діяльність ще до одруження, після одруження…

– Пане Анатолію, щодо вашої політичної діяльності, тут цікавий момент, ви були в різних політичних силах. Я маю на увазі, за роки вашого існування на посаді мера Бучі – Партія регіонів до 2004 року, ви були в ній, правильно?

– Ви сформулюйте запитання, я відповім вам. Я відразу тоді дам відповідь.

– Я от формулюю запитання: ви були в "Партії регіонів" до 2004 року?

– В багатьох партіях, як подається, не був точно. І не існував, а працюю.

– Партія регіонів була?

– "Партія регіонів" дійсно була, хоча я постійно висувався і балотувався як позапартійний. Але в історії мого, як ви сказали, політичного життя в місті Бучі була і Партія регіонів до відповідного періоду – подій на Майдані.

– Тобто з 2013 року ви були навіть очільником місцевої організації Партії регіонів. Є інформація, що за влади Ющенка – в "Нашій Україні", після повернення у 2010 році, ви знову вступили до Регіонів. Чим ви взагалі можете пояснити, з огляду на те, що я чую, вашу риторику довгі роки, і те, що декларувала "Партія регіонів", такі от принципово різні, так би мовити, і цілі, і думки, але співвідношення вас і, скажімо, цих людей?

– В даному випадку давайте візьмемо, будемо виходити з вами з того, що допоки законодавець, тобто Верховна Рада, в законі про вибори давав і дає можливість бути позапартійним, всі сільські і селищні міські голови максимально намагаються опиратися на партію громадян свого міста під час виборів, а не на якусь політичну силу. Я в даному випадку задам вам запитання: ви в комсомолі були?

МЕНІ НЕ СОРОМНО ЗА СВОЇ СПРАВИ НА ПОСАДІ БУЧАНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ, З АКТИВОМ МІСТА І З ГРОМАДЯНАМИ МІСТА ЗА ТУ РОБОТУ, ЯКУ МИ ЗРОБИЛИ В СЕБЕ В МІСТІ

– Ні, я надто молода.

– Слава Богу, але коли задаєш це запитання: чи були ви в комсомолі, чи ваші батьки були комуністами, виходячи із загальної риторики, яка є станом на сьогоднішній день, то по логіці речей ми мали б відцуратися від батьків своїх, історії і так далі.

– Ну слухайте, я з вами не згодна. Мені здається, за роки незалежної України все трошки змінилося.

– Мені не соромно за свої справи на посаді Бучанського міського голови з депутатським корпусом, з активом міста і з громадянами міста за ту роботу, яку ми зробили в себе в місті.

– Ваш спільний бізнес з Володимиром Карплюком – це тема, яка власне зараз у всіх на поверхні. Ви давно з ним знайомі, скільки років?

– Відразу заперечую те, про що ви сказали – "ваш спільний бізнес".

– У вас спільного бізнесу немає? Добре.

– Взагалі, щоб ви розуміли, відносини…

– Я перефразую: спільний бізнес вашої дружини, який законодавчо до вас не має…

– ...відносини між Бучею та Ірпенем, між містами – це як Україна з Росією, і не зараз, і не на сьогоднішню добу, а протягом всього періоду 25 років незалежності.

– Ви давно знайомі з паном Карплюком?

– З паном Карплюком десь, думаю, з 2007-2008 року, десь так.

– Він ваш кум?

– Він мій кум.

– Він був вашим заступником у Бучі.

– Після того як його фактично усунули з посади Ірпінського міського голови в результаті фальсифікацій на виборах у силу політичної волі, яка була по вертикалі нашої держави, я його запросив на посаду заступника міського голови. І він працював певний період часу, тоді вирішив звільнитися і піти уже займатися бізнесом.

5 канал

НІЯКИХ БІЗНЕСОВИХ СТОСУНКІВ – БО Я Є ПОСАДОВА ОСОБА, ТАК САМО І ВОЛОДИМИР КАРПЛЮК Є ПОСАДОВА ОСОБА, ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА, – БУТИ НЕ МОЖЕ І НЕ БУЛО

– Що вас пов’язує, окрім того, що ви…

– Християнська віра. Взагалі так часто роблять акценти: кум, кум. Я скажу, що, напевно…

– Насправді це є аспекти нашої політики, на жаль.

– Так, то напевне, уже збереться Православний синод і ліквідує таку інституцію, як кумівство.

– Це правда життя насправді. Подивіться на перших осіб держави.

– Я розумію, але так часто: кум, кум, кум. В даному випадку ніяких бізнесових стосунків – бо я є посадова особа, так само і Володимир Карплюк є посадова особа, Ірпінський міський голова, – бути не може і не було.

– Існують тільки стосунки дружин: вашої і дружини Карплюка?

– Давайте говорити в минулому часі, тому що…

– Існувало півтора роки тому?

– ....ви ж самі уже, так.

– До речі, а що зараз із цим бізнесом? Кому належить?

– Закритий, проведений відповідний аудит, наскільки мені відомо.

– І взагалі компанії не існує?

– Так.

– Зрозуміло. Мітинги, які були, ви знали про них? Кажуть, що там централізовано на автобусах відвозили людей. Правда, ні?

– Автобусами знаю, допомагали, тому що місто Київ має сполучення з містом Бучею, на превеликий жаль, метро немає, є електрички, автобуси і приватний транспорт. Іншого механізму немає.

– Взагалі скільки людей там було, до речі? Різні цифри говорять.

– Взагалі я переглядав... Більше двох тисяч. Я знаю, що з Бучею півтори тисячі було точно. питання в іншому аспекті, що як подали засоби масової інформації. І найгірше, що оцей перекрут фактично у людей, у громадян зробив розчарування, призвів до розчарування і якщо ще і ЗМІ не будуть вірити, то кому тоді вірити?

– Бліц-запитання. Як просувається відкриття шенгенських віз для жителів Бучі? Я нагадаю, 1 грудня 2013 року ви заявили виданню "Громада Приірпіння": "Буча самостійно буде вступати в Європу, зараз домовляємося про відкриття шенгенських віз для всіх бучанців".

– Після того як пройшов сигнал, що євроінтеграція, вектор європейський зупинено, була мною зроблена така заява. Вона більше жартівлива, аніж серйозна. Хоча співпраця нашого міста з містами-партнерами в Європі є досить стійкою і тривалою. І ми маємо можливість, і громадські організації, а відтак і громадяни, подорожувати, їздити, і візи відкрити досить великої кількості громадян нашого міста.

5 канал

СКОРІШ ЗА ВСЕ, РОЗРАХОВУВАЛИ НА ТЕ, ЩО ОТРИМАВШИ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБШУК, ПРОСТО ВИЇДУ З КРАЇНИ. ГОВОРИВ І ГОВОРЮ ЩЕ РАЗ, ЩО ЯК ДО ЦЬОГО, ЗАРАЗ, НИНІ, І В МАЙБУТНЬОМУ – НЕ ЗБИРАЮСЯ ПОЛИШАТИ

– Якби це було правдою, ви б зізналися прокуратурі, що ваш кум займався махінаціями?

– Ну в прокуратурі, думаю, кожен зізнався би. Але в даному випадку, слава Богу, що Володимир Андрійович, я більш ніж переконаний у тому, ніякими махінаціями не займався. Він свій бізнес, коли займався, вів тоді, не будучи на посаді ще обраним, відкрито, прозоро, з дозвільною документацією. Більш того, як приклад, ставили в регіоні його діяльність, тому що дозвільна документація, введення в експлуатацію, сплата податків, пайової участі, вирішення соціальних аспектів, пов’язаних із веденням бізнесу, було реалізовано Володимиром Андрійовичем і "Будрегіонінвестом".

– Чому Карплюк не попередив вас про обшук? Як думаєте?

– В даному випадку, я можу стверджувально говорити, що Володимир Андрійович, виходячи із заяви, яку подав, є у відпустці. Тож підстав для того, щоб попереджувати чи не попереджувати…

– Ну як кум.

– Взагалі це некоректне запитання. Мені дійсно вночі надійшли кілька СМС-повідомлень про те, що можлива ситуація, обшуки, але вже саму річ... Можливо, так. Хоча ті телефони, коли набираєш, не відповідають уже, все. Мені цікаво, хто ж такий доброзичливець хотів попередити. Скоріш за все, розраховували на те, що отримавши таке повідомлення, просто візьму виїду з країни чи ще кудись. Говорив і говорю ще раз, що як до цього, зараз, нині, і в майбутньому – не збираюся полишати.

– Слухайте, ну а чому Карплюк поїхав з країни, на вашу думку?

– Він у відпустці.

– Просто у відпустці?

– Об’єктивно у відпустці. Якщо проаналізувати, беру об’єктивно період приїхав-від’їхав, то так воно і є.

– Ви знаєте де він зараз?

– Наразі мені невідомо.

5 канал

КАЛЄТНІК НЕ ОТРИМУВАВ ЧЕРЕЗ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ. ВІН, ВІРНІШЕ ЙОГО ДЯДЬКО, ПРИДБАВ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИМИ УГОДАМИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ У ІНШИХ ГРОМАДЯН

– Не знаєте. Якби ви могли змінити минуле, ви виділили цю землю ще раз?

– Взагалі скажу, що… Яку землю?

– За стільки років. Ну про ту землю, яка складає скільки у нас там гектарів? Давайте ще раз.

– Чотирнадцять гектарів. Ви маєте, напевно, по Калєтніку?

– Так, по Калєтніку.

– В даному випадку зроблю ще, бо я так розраховував, що ви задасте запитання. Калєтнік не отримував через органи місцевого самоврядування земельну ділянку. Він, вірніше його дядько, придбав цивільно-правовими угодами земельні ділянки у інших громадян.

– А ви бачили розмови з цим дядьком? Дідом, до речі.

– Інша справа, що поставив величезний паркан, який, звичайно, вносить дискомфорт як громадянам, які живуть поруч, так і місту в цілому. І привернув до себе цю величезну увагу, яка є сьогодні.

– А ви не казали: "Пане Калєтніку, що за паркан?"

– На жаль, такої можливості не було, бо якби була, то я його переконав би в той час, що робити того не можна. Будете задавати питання: "Чи знайомі ви з Калєтніком?"

– Так.

– Ні, незнайомий. Це з того розряду. "Ви знаєте президента?" “Знаю, тільки не знаю, чи знає він мене".

– Ви з Калєтніком жодного разу не бачились?

– Ні, бачився, чого ж, віце-спікер, керівник митної служби і так далі. З Кирганом покійним, царство йому небесне вже, бачився, він приїздив, особливо після того, як уже загострилася увага, то приїздив на автомобілі, спілкувалися. Я переконував його як власника паркану, що зніміть, демонтуйте, понизьте, тому що він дійсно дискомфорт влаштовує. Я говорю до того, що громадянин Калєтнік жодної земельної ділянки як громадянин, який скористається правом, наприклад, на безоплатне отримання, не користувався. Ним були придбані ці земельні ділянки в різних фізичних осіб, великого, нижчого, середнього рангу, можете подивитися по кадастровій карті, і оформив таку територію.

– Як ви вмовили Олександра Пономарьова стати вашою довіреною особою на виборах у 2014 році?

– Тут не можна говорити, що вмовив, тому що з паном Олександром ми знайомі досить довгий період. Я є родом з Хмельницької області, він є з Хмельниччини і по життю склалися так відносини, що зустрілися, познайомилися.

– Ви дружите, так?

– Так. І коли я виявив бажання підтримати Володимира Карплюка на посаду Ірпінського міського голови шляхом балотування по 95-му виборчому округу, куди Буча не відноситься взагалі, він був здивований. Що якщо ти прагнеш іти до Верховної Ради, то іди там, де Буча, там, де твої громадяни, там, де є гарантія успіху. Але тоді стояло зовсім інше завдання: гарантувати вибір виборців міста Ірпіня, регіону, тому що, я вже говорив про це, коли Карплюк переміг раз, але політична складова не дала можливість йому стати міським головою. І другий раз ми вже передбачили всі можливі варіанти, щоб балотуючись до Верховної Ради там, де по місту Ірпеню, Києво-Святошинському району Володимир Карплюк на міського голову, щоб уже гарантовано зберегти результат виборів і не дозволити маніпуляцій політикам знівелювати результат виборів.

– Якщо за Карплюка будуть вимагати, можливо таке станеться, мільйон гривень застави, ви заплатите за нього?

– В даному випадку заставу можна зробити, виходячи із статків. Слава Богу, що сімейна декларація дає можливість то зробити, звісно що буде зроблено.

5 канал

ЯК ПОКАЗАЛО ЖИТТЯ, МІЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ – ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

– Чому офіційний сайт Бучі публікує про вас лише позитивні новини?

– Це не про мене позитивні новини, а про новини в місті.

– Ну якщо там фігурує ваше прізвище?

– А міський голова є міським головою.

– Та навіть новин про обшук немає.

– Тому що це не новина. Ми передали це право на загальнодержавний рівень, щоби всі засоби масової інформації виконали цю місію.

– Порушення закону можна виправдати, якщо це зроблено з користю для громади?

– Порушення закону є порушення закону.

– Так.

– Може бути суспільний аспект, знаєте, бо це з користю для територіальної громади, але якщо в спосіб порушення закону, то відповідно має настати відповідальність за порушення закону.

– Хто ваш найкращий друг?

– Територіальна громада, як показало життя.

– Слухайте, ви ж не людина комсомолу. Хто ваш найкращий друг?

– Як показало життя, що дійсно територіальна громада.

– Ви боїтеся потрапити до в’язниці?

– Відповім іншим чином. Кожен громадянин, звичайно, того б не хотів, але я навіть у цій ситуації, коли обшуки відбулися, оце ходять люди кругом, з автоматами, слідчі, смикають, дьоргають... Звичайно, сам собі задаєш запитання, а потім зупинився: "Почекай, якщо ти хочеш подивитися і сказати, що в тебе є найгірше, ти глибоко помиляєшся. Піди до військового шпиталю – подивися як там. Іди до дитячого притулку – подивися як там". Тобто нічого страшного в цьому немає, особливо коли поспілкувався потім уже з адвокатом, якого під завершення слідства допустили. Я кажу: "Ти мені розкажи, як ця процедура взагалі?" Та сама підозра – це не є щось, так як у нас в суспільстві подається…

– То в’язниці не боїтеся?

– Ні, звичайно.

– Що може вас розчулити? Є якісь речі в житті, які можуть вас розчулити?

– Несправедливість по відношенню до людей, це дійсно так.

– Пан Федорук одним словом, хто це?

– Давайте лишимо це запитання для телеглядачів.

– Ми спитаємо. Я дякую, що до мене прийшли, дякую за цю чесну розмову, принаймні відверту. Наскільки вона чесна, нехай вирішують наші глядачі. Ви знаєте, я якось вкотре гуляла з дітьми в Бучанському парку і побачила вас. Навколо була громада, може людей 10-15, про щось спілкувалися, я була достатньо далеко, просто ідентифікувала, що це ви. Я подумала, що насправді зараз, на даний момент я не можу назвати того мера, який для мене є ідеальною моделлю. А є люди, які наближені до цієї моделі. Мені б дуже хотілося б, щоб ви мали ідеальне обличчя для всіх своїх виборців. Це, напевно, дуже важко, але принаймні, з огляду на ті помилки, які, можливо, ви допускаєте на своєму шляху, він вибудовується.

Яніна Соколова, "5 канал"

Попередній матеріал
У Росії суд заборонив сайт "Миротворець"
Наступний матеріал
СБУ виявила склади з нелегально видобутим каменем у зоні проведення АТО
Теги:
Loading...

У ГПУ розповіли, що шукали в Бучанській та Ірпінській міських радах

Очільникам Бучі та Ірпеня загрожує мінімум по 6 років за ґратами – ГПУ

До маєтку Бучанського голови завітали гості

Прикраси, гроші, документи на землю: перші фото з маєтку міського голови Бучі

ГПУ: Вартість незаконно вилученого Бучанського лісу оцінюють у сотні мільйонів гривень

ГПУ: Комуніст Калєтнік гектарами розкрадав Бучанський ліс через сотні підставних осіб