pressemblem.ch

"Миротворець" "вибачився" за застарілий та опублікував новий список акредитованих у "ДНР" журналістів

  Сайт "Миротворець" опублікував новий список журналістів, акредитованих у "ДНР"

  На сайті "Миротворець" автори "вибачилися" за несвіжість даних і опублікували новий список, у якому на 1,5 тис більше записів.

  "10.05.2016 на сайті Центру "Миротворець" був опублікований список журналістів, акредитованих терористичною організацією "ДНР". Після публікації ми побачили, який суспільний інтерес і обговорення викликав опублікований список. Багато журналістів вимагали від нас вибачень, і ми, нарешті, зрозуміли, чому. З цього приводу колектив Центру приносить свої щирі вибачення, оскільки список дійсно виявився не першої свіжості", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що попередній список був за грудень 2015 року.

  "Справа в тому, що опублікований на сайті список був отриманий від т.зв. міністра пропаганди терористичної організації "ДНР" Олени Нікітіної (Пушилін Денис Володимирович) у грудні місяці 2015 року та містив трохи більше 4000 записів. Водночас, свіжіший список, який є в нашому розпорядженні і отриманий від її заступника (в цілях конспірації його прізвище ми не будемо розголошувати), датований лютим 2016 року і містить 5412 записів, серед яких 2082 – це російські журналісти, а 1816 – журналісти інших країн. Все інше – місцева проросійська терористична босота", – зазначають автори.

  "Інформація про акредитованих терористичною організацією "ДНР" журналістів публікується відповідно: до статті 17 Конституції України: "Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави"; до статті 29 Закону України "Про інформацію": "Поширення суспільно необхідної інформації", - зазначили в повідомленні.

  Нагадаємо, сайт "Миротворець" оприлюднив контактні дані журналістів, які акредитувалися на окупованих бойовиками територіях Донбасу. Крім представників українських ЗМІ, до списку потрапили зарубіжні кореспонденти всесвітньо відомих видань. Журналістська спільнота гостро відреагувала на оприлюднення цих матеріалів. Представники медіа зробили колективну заяву. 13 травня "Миротворець" після публікації списку журналістів оголосив про закриття. Відомо, що прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом публікації персональних даних журналістів.

  Попередній матеріал
  В окупований Крим завезуть поранених бойовиків із Донбасу
  Наступний матеріал
  Служба безпеки затримала в Києві терориста "Аль-Каїди"
  Теги:
  Loading...
  Сайт "Миротворець" поновлює свою роботу

  Сайт "Миротворець" поновлює свою роботу

  Міністр інформполітики Стець назвав піаром заяви своєї заступниці щодо сайту "Миротворець"

  Міністр інформполітики Стець назвав піаром заяви своєї заступниці щодо сайту "Миротворець"

  Ми повернемо "Миротворець" попри будь-який тиск - Тука

  Ми повернемо "Миротворець" попри будь-який тиск - Тука

  "Миротворець" після публікації списку журналістів оголосив про закриття

  "Миротворець" після публікації списку журналістів оголосив про закриття