рибалки, човен

У Росії підтвердили затримання двох українців в Азовському морі

  Росіяни стверджують, що чоловіки займалися незаконним виловом риби

  Прикордонники Росії підтвердили затримання в Азовському морі двох українців-рибалок. Про таке повідомляє "Радіо Свобода"

  "Російські прикордонники повідомили, що затримали в Азовському морі рибалок, які незаконно ловили рибу. Імен чи громадянства затриманих не названо; припускають, що йдеться про українських рибалок, яких росіяни затримали напередодні", - зазначається у повідомленні.

  Згідно заяв прикордонного відділення ФСБ у Краснодарському краї, ще 10 травня у морі було виявлено невелике судно з двома рибалками. Ті "здійснювали незаконне добування водних біологічних ресурсів, у тому числі двох особин осетра російського", - стверджують росіяни.

  Також в Росії заявили, що чоловіки не мали при собі документів, які посвідчують особу, а також дозвільних документів на право риболовлі. Зважаючи на це, рибалок разом із судном доправили до російського Єйська нібито "для встановлення особи".

  Тим часом у консульській службі МВС України "5 каналу" повідомили, що місце перебування рибалок з Бердянська їм досі не відоме. Український консул нині їх шукає в Єйську.

  Як повідомлялося раніше, під Бердянськом зникли двоє рибалок. Це 51- річний та 21- річний чоловіки. Вони вийшли на човні море й не повернулися. Українські пошуковці згорнули операцію з рошуку рибалок у зв'язку з інформацією про те, що ті перебувають у місті Єйськ Російської Федерації. 

  Попередній матеріал
  Студентів з Сум на практику відрядили до анесованого Криму – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Понад 1000 українок присвоїли звання "Мати-героїня"