фото РНБО

Турчинов: до Росії можуть їздити виключно розвідники та шпигуни

Після визнання РФ країною-агресором їздити туди мають тільки люди, які виконують специфічні функції

Їздити до Росії мають лише розвідники або шпигуни. Так секретар РНБО прокоментував новий законопроект, який зареєстрували у парламенті щодо обмеження в'їзду до країни-агресора низці громадян України. Документ, зокрема, забороняє їздити до Росії державним службовцям, нагадує "5 канал".

"Коли країна буде визнана агресором, то туди можуть їздити тільки розвідники і шпигуни. Коли він розвідник – ми знайдемо, як його туди переправити. Коли шпигун – то я вважаю, що нема чого робити, коли він не виконує якісь окремі функції", – зазначив Турчинов.

"На превеликий жаль, у нас дуже активно працює "п'ята колона". Вона працює на дестабілізацію ситуації в країні, яка координується і фінансується російськими спецслужбами. Безумовно, після визнання країни агресором, ви знаєте, їздити до країни агресора мають тільки люди, які виконують специфічні функції", – прокоментував секретар РНБО.

Нагадаємо, напередодні до ВР внесли законопроект щодо обмеження права українських чиновників на виїзд до РФ. Ця ініціатива голови СБУ Василя Грицака є черговим кроком правового врегулювання протидії російській агресії.

Також додамо, що на сьогодні громадянам України небезпечно виїжджати на роботу до Росії. Про це раніше попередила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тренування за 150 тисяч: кого навчав боксу Віталій Кличко – фото, відео
Наступний матеріал
Зникнення прикордонників на адмінмежі з РФ: Слободян озвучив одну з версій
Loading...