Сайт братів Кличко

Тренування за 150 тисяч: кого навчав боксу Віталій Кличко – фото, відео

Спортивний лот став найдорожчим на аукціоні ProZorro. Кошти підуть на благодійність

Віталій Кличко провів одне з найдорожчих тренувань. За 150 тисяч гривень він навчав боксу киянина, який зголосився заплатити такі гроші у межах благодійності.

Тепер ці кошти віддадуть на купівлю апарата штучної вентиляції легень у дитячу клініку Інституту нейрохірургії. Спортивний лот став найдорожчим на аукціоні ProZorro. Його придбав бізнесмен  Михайло Булигін.

Із боксером і за сумісництвом міським головою столиці вони зустрілися о 7:00 в спортзалі, де зазвичай тренується Кличко. Після нетривалої розминки мер показав вправи на боксерській груші, а наприкінці ще й подарував свої рукавички.

Сайт братів Кличко

Михайло Булигін сказав, що залишився задоволений тренуванням, хоча зазвичай займається велоспортом, а не боксом. Він подякував Віталію за те, що той виставив благодійний лот.

"Я спочатку думав, яке саме тренування влаштувати – на велосипедах, бо я часто зранку їжджу, чи, наприклад, на тренажерах. Але все ж таки вирішив показати Михайлові, як тренуються боксери. Я вдячний Михайлові за його благодійний вчинок, за допомогу дітям. Він – бізнесмен, а бізнес повинен бути соціально відповідальним", – прокоментував своєю чергою Віталій Кличко.

Тренування з легендою: як Кличко із бізнесменом боксував – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, у червні ProZorro виставила на продаж благодійний лот – сніданок із заступницею міністра МВС Анастасією Дєєвою. Його вартість становила 100 гривень. 

Попередній матеріал
Підписання контрактів на виконання ремонту автодороги М-12 - відео
Наступний матеріал
Турчинов: до Росії можуть їздити виключно розвідники та шпигуни
Loading...