Рибалки
Рибалки
відкриті джерела

Під Бердянськом зникли рибалки: Україна перевіряє, чи не затримала їх РФ

  Прикордонна служба російського Єйська відмовилася надати інформацію про можливе перебування там зниклих українців

  Під Бердянськом 11 травня зникли двоє рибалок. Вони вийшли на човні море й не повернулися. Про таке повідомляє прес-служба ДСНС у Запорізькій області. 

  "51- річний та 21- річний чоловіки, мешканці м. Бердянськ 10 травня на човні "Амур" вийшли в море з території бази відпочинку "Іскра" Бердянської коси та не повернулись. Для проведення пошукових робіт від МРКЦ було задіяно рятувальний катер "ПРК-03" та три чоловіка особового складу. Оповіщені суда на рейді, пограничний загін, рятувальна станції БМР", - розповіли рятувальники.

  Згодом – надвечір 11 травня капітан-координатор рятувального центру повідомив: пошуки припиняють у зв’язку із тим, що до місцевої поліції зателефонувала одного із зниклих рибалок. За її словами, надійшов дзвінок від прикордонної служби Росії про затримання її чоловіка та його товариша. Тоді російські прикордонники повідомили, що рибалки перебувають у місті Єйськ Краснодарського краю РФ.

  Наразі Україна перевіряє інформацію про затримання Росією двох рибалок з Бердянська в Азовському морі. Про це повідомив начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає УП.

  "Консул перевіряє інформацію про затримання російськими прикордонниками двох громадян України, які вийшли на катері в Азовське море і не повернулися та їх можливе тримання у Краснодарському краї", - уточнив Кирилич.

  За його словами, на запити прикордонна служба Єйська відмовилася надати інформацію про можливе перебування там зниклих українців.

  "Консул виїжджає на місце з метою з’ясування причин та обставин затримання і вимогою негайно звільнити їх", - відзначив дипломат.

  Попередній матеріал
  У МЗС РФ осоромились через заяву на адресу ветеранів АТО – реакція України
  Наступний матеріал
  Чекати недовго: у Туреччині назвали дату запуску газопроводу в обхід Росії