Судак, Крим

Студентів з Сум на практику відрядили до анесованого Криму – ЗМІ

Керівництво університету каже, що програму узгодило з СБУ – у відомстві відхрещуються

У Сумах студентів педуніверситету на практику відрядили до окупованого Криму. Туди поїхали, зокрема, майбутні фахівці у туристичній галузі 1-3 курсу. Про таке повідомляє UA:Перший

Як пояснив ректор вишу, студентів спрямували на півострів, адже на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

"Відповідно до навчальної програми за спеціальністю "туризм", в них є дисципліна "підвищення професійної майстерності". Відповідно до цієї програми, студенти повинні пройти 6 категорійних походів. Ці походи йдуть і по нашій місцевості, але є низка походів таких категорій, які потребують гірської підготовки", - каже ректор Сумського державного педуніверситету ім. А.С. Макаренка Юрій Лянной.

Він також додав, що відповідну практику ВНЗ узгодило зі Службою Безпеки України. "Ви знаєте, перед тим, як це вирішувати, ми узгодили це питання з СБУ", - зазначив Лянной.

Так, керівництво вишу затвердило такий маршрут для студентів: з міста Судак – до перевалу Ангар. Практика тривала з 27 квітня по 7 травня.

А от в СБУ відхрестилися від заяви ректора вишу.

"Управлінням СБУ в Сумській області санкцій щодо виїзду студентів для проходження практики не надавалось, оскільки це не передбачено чинним законодавством України", - прокоментувала речниця начальника Управління СБУ в Сумській області Олеся Рапута.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кривавий напад у Парижі: чоловік із ножем накинувся на людей, вигукуючи "Аллах Акбар"
Наступний матеріал
У Росії підтвердили затримання двох українців в Азовському морі