Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення zn.ua

У Пенсійному фонді роз'яснили, в кого залишиться право на пенсію за вислугою років

  Проект пенсійної реформи передбачає скасування права на пенсію за вислугою років у низки категорій працівників, нагадали у ПФ

  У разі ухвалення пенсійної реформи в осіб, які на момент набрання чинності відповідного законопроекту матимуть необхідний стаж, право на пенсію за вислугою років не забиратимуть. Про це заявив заступник голови правління Пенсійного фонду Владислав Машкін на брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

  Він розповів: "Право на вислугу фіксується на дату набрання чинності законопроекту. Якщо в людини вже буде це право, то вона ним зможе скористатися тоді, коли захоче".

  За його словами, якщо вчитель чи лікар на момент набрання чинності пенсійної реформи матиме необхідний стаж для вислуги, то він зможе скористатися цим правом і через, наприклад, 3 або 5 років.

  Разом з тим Машкін нагадав, що особи, які вийшли на пенсію за вислугою років, не мають права обіймати посади, що дозволяють призначати такого виду пенсії.

  Нагадаємо, проект пенсійної реформи передбачає скасування права на пенсію за вислугою років у низки категорій працівників, у тому числі лікарів і вчителів.

  Як повідомляв 5.UA, прем'єр-міністр Володимир Гройсман уточнив, чи зможуть жителі Криму отримувати українську пенсію

  Попередній матеріал
  ГУР: Командування ЗС РФ заборонило звільняти російських військових, які воюють на Донбасі
  Наступний матеріал
  Китай планує створити власну космічну станцію
  Loading...

  У Мінсоцполітики роз'яснили, коли запрацює накопичувальна пенсійна система

  Підвищення пенсій з жовтня обійдеться в 11-12 млрд грн – Рева

  Стало відомо, коли Кабмін презентує пенсійну реформу