Російські найманці, бойовики, окупанти
Російські найманці, бойовики, окупанти Twitter / Українська правда

ГУР: Командування ЗС РФ заборонило звільняти російських військових, які воюють на Донбасі

За даними розвідки, стосовно військовослужбовців РФ, які подали рапорти на дострокове звільнення, передбачається відкриття кримінальних справ та утримання під вартою

Командування збройних сил РФ на невизначений термін заборонило звільняти військовослужбовців з числа громадян РФ, які проходять службу у складі російсько-терористичних окупаційних військ на Донбасі. Про це у вівторок, 13 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на сторінці у Facebook.

"Стосовно осіб, які подали рапорти на дострокове звільнення і відмовляються брати участь у бойових діях, передбачається відкриття кримінальних справ і утримання під вартою терміном від 2 місяців і більше (на період проведення розслідування)", – зазначається в повідомленні.

Варто зазначити, що згідно з даними розвідки російське окупаційне командування суттєво знизило вимоги щодо відбору кандидатів на військову службу за станом здоров’я, у тому числі при виявленні у них захворювань, пов’язаних з психічними розладами (схильність до суїциду, ознаки шизофренії тощо).

Як повідомляв 5. UA, через низьку зарплатню і зневажливим ставленням кадровими військовослужбовцями ЗС РФ бойовики достроково розривають контракти. Якщо ж подані рапорти не розглядаються, бойовики самовільно залишають місця несення служби. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Російський модернізований БТР-80 на базі бойовиків у Донецьку – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Новий формат захисту від гібридної війни з РФ: Мін'юст готовий розробити відповідний законопроект
Наступний матеріал
У Пенсійному фонді роз'яснили, в кого залишиться право на пенсію за вислугою років
Loading...

Тікають і грабують: У розвідці розповіли про дезертирство серед російських військових на Донбасі

Російські офіцери тікають з Донбасу воювати в Сирію – розвідка

ГУР: Через п'яних терористів на Донбасі загинув цивільний та його вагітна дружина