theguardian.com

Китай планує створити власну космічну станцію

Перший ключовий модуль космічної станції Китаю хочуть запустити у 2019 році

Китай планує зробити свою космічну станцію, яку побудують приблизно до 2022 року, і яка буде відкритою для науковців усього світу. Про це пише УНІАН з посиланням на інформацію одного із українських видань.

Так, у повідомленні зазначено, що про плани будівництва космічної станції заявив науковий співробітник Китайського об'єднання космічних технологій на Глобальній конференції з дослідження космосу в Пекіні.

"Канцелярія програми пілотованих космічних польотів підписала з Управлінням ООН з питань космічного простору стратегічну рамкову угоду, згідно з якою науковці країн-членів ООН зможуть відвідувати космічну станцію Китаю", – повідомив він.

За цією угодою країни-члени ООН, і в особливості країни, що розвиваються, будуть мати можливість проводити науково-технічні експерименти.

Перший ключовий модуль космічної станції Китаю буде запущений в 2019 році, в подальшому також плануються запуски двох експериментальних модулів, зазначив перший космонавт Китаю, заступник керівника Канцелярії програми пілотованих космічних польотів КНР Ян Лівей. За його словами, станція дозволить космонавтам залишатися в космосі до 6 місяців.

Космічна станція Китаю буде складатися з трьох частин: основного модуля і двох лабораторних, кожен з яких буде важити 20 тонн. Передбачається, що станція пропрацює на орбіті не менше десяти років.

Як повідомляв 5.UA, 1 травня, компанія SpaceX здійснила успішний запуск ракетоносія Falcon 9 з Космічного центру ім. Кеннеді у штаті Флорида, США з розвідувальним супутником на борту. При цьому перший ступінь ракети повернувся на спеціальний посадковий майданчик.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Історія, що твориться на наших очах: SpaceX вперше здійснила повторний запуск ракети у космос

Falcon 9 SpaceX
/
Falcon 9 SpaceX
Falcon 9 SpaceX
/
Falcon 9 SpaceX
SpaceX Falcon 9
/
SpaceX Falcon 9
Falcon 9 SpaceX
/
Falcon 9 SpaceX
Falcon 9 SpaceX
/
Falcon 9 SpaceX
Falcon 9 SpaceX
/
Falcon 9 SpaceX
Falcon 9 SpaceX
/
Falcon 9 SpaceX

Попередній матеріал
У Пенсійному фонді роз'яснили, в кого залишиться право на пенсію за вислугою років
Наступний матеріал
"В душі українець" – Порошенко присвоїв білорусу Михайлу Жизневському звання Герой України
Loading...

Революція у освоєнні космосу: SpaceX вперше в історії запустила ракету, що вже літала – фото та відео

NASA показало з космосу потужний ураган "Деббі", який накрив Австралію

"Я вважав, що ніхто мене туди не візьме": Фізик Стівен Гокінг домовився про свій політ у космос