cont.ws

У НАН України пояснили, чому виключили іноземного члена академії із РФ Сергія Глазьєва

Сергій Глазьєв виявився радником Путіна

Сергія Глазьєва, іноземного члена академії НАН України, виключили відповідно до статуту академії. Про таке в коментарі 5.ua повідомив начальник відділу наукових і керівних кадрів НАН України, кандидат геолого-мінералогічних наук Володимир Палій.

Науковець розповів, що раніше громадянина РФ Глазьєва не виключали, тому що у статуті не були прописані умови звільнення члена НАН України. "У квітні 2016 року в статуті НАН України з'явився пункт, за яким дійсного члена академії, члена-кореспондента або іноземного члена можна виключити з організації за неодноразове порушення статуту або коли діяльність члена академії завдає шкоди авторитету НАН України. Власне, за цим пунктом Глазьєва і було виключено", – наголосив Палій.

Він поточнив, що статут набув чинності 27 липня 2016 року і весь цей час відбувалися необхідні етапи виключення Глазьєва. "Власне, вчора і відбувся завершальний етап процедури, де відбулося голосування на Загальних зборах НАН України", – підкреслив науковець.

Глазьєва на засіданні не було, хоча його запрошували, зауважив Палій.

Глазьєв став членом НАН України за спеціальністю "Теорія економічного розвитку" у лютому 2009 року. Раніше Інститут демографії та соціальних досліджень на чолі з Еллою Лібановою направив подання про виключення зі складу НАНУ радника президента Російської Федерації Сергія Глазьєва.

За інформацією УНІАН, 22 серпня ГПУ оприлюднила докази причетності представників влади Російської Федерації до посягання на територіальну цілісність України та розв'язування агресивної війни проти України. Судячи з відео, опублікованому на YouTube-каналі Генпрокуратури, ключовий виконавець у організації злочинів - радник Путіна Сергій Глазьєв.Як повідомляв 5.ua, вчора, 14 грудня 2016 року у Великому конференц-залі НАН України відбулися Урочисте засідання, присвячене 25-й річниці референдуму про незалежність України та сесія Загальних зборів НАН України, на якому зі складу академії виключили іноземного члена НАН України, громадянина РФ Сергія Глазьєва. 

Попередній матеріал
Жест доброї волі: Україна передасть бойовикам 15 осіб зі списку ОРДЛО на звільнення – Геращенко
Наступний матеріал
У НАБУ відповіли на заяви Онищенка: викликали на допит Давида Жванію

Міжнародні організації розглядають заборону ввезення живих тварин з України – академік НААН

У Молдові затримали ватажка терористичної групи "Сомалі" на прізвисько "Академік" - СБУ

Академік Б. Патон судиться зі владою проти забудови [репортаж, відео]

Звільнився з крижаного полону російський корабель «Академік Шокальський»

Епопея судна «Академік Шокальський» в Антарктиці завершилась щасливо

5 канал - трансляція наживо