Академік Б. Патон судиться зі владою проти забудови [репортаж, відео]

  Академік Борис Патон судиться зі столичною владою. Позов містить вимогу зупинити дію дозволу на вирубку майже двохсот дерев. На місці зеленої зони мають звести електропідстанцію. Мешканці прилеглого будинку підтримують цю вимогу: кажуть, що будівництво на схилах гори спричинить руйнування будинку. Суд переніс розгляд справи.

  Так зелені схили Черепанової гори у столиці виглядали влітку. 

  А це вже свіжі фото. Замість зеленої зони - лісоповал.

  Столиця готується до Євро 2012. І саме на цьому місці мають звести підстанцію. Вона подаватиме енергію на НСК "Олімпійський".

  Мешканці будинку - навпроти колись зеленого парку -у паніці. Кажуть, за два дні зелений гай пішов під сокиру. А загалом заплановано зрубати - 172 дерева. Під стукіт будівельників Тетяна розповідає про наслідки будівництва підстанції.  

  Зупинити будівництво кияни вирішили через суд. Скасувати рішення столичної влади про вирубку дерев просить сам академік Борис Патон. Він у справі позивач. Бо в одних рядах з мешканцями будинку, які потерпають від будівництва.  

  До суду Патон не прийшов. Лише його представник. Озвучує думку позивача.

  Мешканці прилеглої території, каже юрист, навіть готові за власний кошт знову засадити схили. Та представники "Олімпійського", для якого власне підстанцію і будують, на поступки йти не готові.

  На тому ні з чим і розійшлися. Суд оголосив перерву  у справі аж до березня. До розгляду вирішили  залучити ще й національне агенство з питань підготовки та проведення в україні Єврочемпіонату.

  Анна Мірошниченко, Іван Головач, 5 канал

  Попередній матеріал
  Триває перший раунд тенісного турніру в Марселі
  Наступний матеріал
  Ялту засипало снігом [репортаж, відео]
  Теги: