Фото Iryna Gerashchenko / Facebook

Жест доброї волі: Україна передасть бойовикам 15 осіб зі списку ОРДЛО на звільнення – Геращенко

Геращенко озвучила дії української сторони, які мають розблокувати процес повернення українських заручників

Українська сторона передасть бойовикам 15 з 228 осіб зі списку на звільнення, наданого ОРДЛО, щоб розблокувати процес повернення українських заручників. Про це повідомила представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Щоб стимулювати процес звільнення заручників, щоб це відбулося до новорічних свят, ми в рамках Мінської групи ... оголошуємо про передачу 15 осіб зі списку 228, яких запитували ОРДЛО, іншій стороні (серед цих 15 осіб, що здійснили злочини, – важкохворі люди, також 6 жінок). Ці люди будуть вдома протягом кількох днів до наступного засідання Мінської групи 21 грудня. Це жест гуманізму і доброї волі", - йдеться у повідомленні.

Геращенко наголосила про готовність української сторони передати інших осіб зі списку 228 до новорічних свят з вимогою звільнити всіх українських заручників.

"Ми чекаємо жесту гуманізму від РФ і їхніх підлеглих. Якщо ФСБ, Кремль і їхні маріонетки вирішили передати українських бранців одному з народних депутатів, нехай негайно це роблять. Родинам все одно, хто привезе їхніх дітей додому, а українська сторона зробила всю відповідну підготовчу роботу зі списками, ми зробили всі відповідні кроки, ми чекаємо хлопців і влада забезпечить їхнє лікування і реабілітацію", - зауважила представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи.

Раніше Геращенко повідомила, що РФ відмовилася від скайп-конференції щодо заручників через нібито "недостатню захищеність такого формату". 

Попередній матеріал
Червоний Хрест підтвердив початок евакуації постраждалих мешканців Алеппо
Наступний матеріал
У НАН України пояснили, чому виключили іноземного члена академії із РФ Сергія Глазьєва

ОБСЄ погодилася на термінову відеоконференцію щодо звільнення заручників – Геращенко

Росія шукає вигоду у звільненні українських заручників, тому робить це точково – політолог

Українська сторона ініціює проведення скайп-конференції щодо звільнення заручників – Геращенко

У СБУ назвали можливі строки звільнення українських заручників

Українська сторона вимагає в ОРДЛО звільнити заручників до Різдва – Геращенко

5 канал - трансляція наживо