5 канал

Росія шукає вигоду у звільненні українських заручників, тому робить це точково – політолог

Питання заручників завжди залишається, оскільки воно є аргументом для РФ, щоб тристоронні перемовини тривали, вважає експерт

РФ цілком може звільняти саме тих заручників, свобода яких принесе вигоду РФ. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив політолог Петро Олещук.

"Я думаю, що безперечно, як і на конференціях, заручників, на жаль, не звільнять. Чому? Тому що, коли ми говоримо про наявність заручників, то, власне, їх ніхто просто так не звільняє, тому що, як тільки заручники будуть звільнені, то одразу зникне потреба і обґрунтування для подальших перемовин. Тому вони завжди залишаються як аргумент, для того щоб ці перемовини проводилися і тривали", – зазначив він.

Олещук додав: "Хоча, я думаю, росіяни цілком можуть іти на те, аби точково звільняти певних людей, знову ж таки аби продемонструвати ефективність роботи тих українських політиків, яким треба буде продемонструвати таку ефективність, і якщо це буде знову ж таки вигідно Росії".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, за словами представника України у гуманітарній підгрупі в Мінську Ірини Геращенко, українська сторона ініціює проведення 14 грудня скайп-конференції щодо звільнення заручників.

Попередній матеріал
Порошенко: "Змінюючи ставлення до людей з інвалідністю, ми змінюємо себе і змінюємо державу"
Наступний матеріал
Елегантність і Щастя: в Атланті показали новонароджених панд-близнючок

У СБУ назвали можливі строки звільнення українських заручників

Українська сторона вимагає в ОРДЛО звільнити заручників до Різдва – Геращенко

СБУ: Сущенка внесли до списку обміну заручників

Координатор від ОБСЄ розповів родичам українських заручників, в яких умовах їх утримують бойовики

Геращенко: Москва вважає, що українські заручники в Росії не мають відношення до Мінського процесу

5 канал - трансляція наживо