5 канал

Геращенко: Москва вважає, що українські заручники в Росії не мають відношення до Мінського процесу

Через те, що в Кремлі вважать, що українські заручники в Росії не мають відношення до Мінського процесу, так складно просуваються перемови про звільнення українців, яких утримують на території Федерації

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Погляд" повідомила представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"Позиція Російської Федерації сьогодні - що до Мінського процесу ті, хто утримуються в Росії, не має жодного відношення і таке інше. Тому для нас очевидно, що тут, знову-таки, потрібно посилювати тиск світу на Російську Федерацію з вимогою звільняти от цих людей, на яких просто Росія оголосила сафарі тільки тому, що вони громадяни України. Ми посилюємо міжнародний тиск, але що тут робить російська сторона: "Васька слушает, да ест". Да. Хапають нових заручників, чуємо дивні якісь заяви, що начебто Сенцов, Кольченко - громадяни Російської Федерації", - зазначає Геращенко.

Крім того, першим заступником голови Верховної Ради України повідомила, що сьогодні на Донбасі перебуває 40 тисяч учасників незаконних збройних формувань, з яких більше 6 тисяч – російські кадрові військові.

Повне інтерв'ю з першим заступником голови Верховної Ради України дивіться у відео.

Попередній матеріал
Fitch підвищило довгостроковий рейтинг України
Наступний матеріал
Іванка Трамп: Топ-5 цікавих фактів про доньку новообраного Президента США

Геращенко пояснила навіщо РФ захоплює українських громадян - відеоінтерв'ю

Геращенко: Місія ОБСЄ майже щодня бачить машини з "вантажем 200", які їдуть з окупованого Донбасу в РФ