НАБУ
НАБУ 5 канал

У НАБУ відповіли на заяви Луценка щодо "незаконності роботи агентів"

  У відомстві кажуть: закон дозволяє залучати до розслідувань як штатних, так і позаштатних співробітників

  У НАБУ мають намір дати правову оцінку розголошенню генпрокурором особистих даних агентів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Як зауважили в Антикорупційному бюро, розголошення особистих даних та змісту спецоперацій може загрожувати життю правоохоронців та їхніх близьких.

  "Відбір штатних працівників для виконання ОРД, так само як і до інших підрозділів Національного бюро, здійснюється на конкурсній основі, але з врахуванням вимог Закону "Про державну таємницю". Базовою засадою оперативно-розшукової діяльності є безумовна негласність заходів", – зауважили у повідомленні антикорупціонери.

  Також у Бюро спростували заяву Луценка про нібито незаконність роботи агентів. Переконують: закон дозволяє залучати до розслідувань як штатних, так і позаштатних співробітників.

  Нагадаємо, напередодні очільник Генеральної прокуратури України Юрій Луценко заявив, що агенти НАБУ є нелегальним угрупованням із контрабандною технікою.

  Як повідомляв 5.UA, 29 листопада 2017 року під час спроби передачі хабара у $15 тис. першому заступникові голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій співробітники СБУ затримали агента НАБУ. Пімахова прокоментувала цей інцидент на брифінгу. Вона заявила, що не знала, що чоловік, який пропонував їй хабар – агент НАБУ, і що НАБУ проводить спецоперацію, як про це заявляють у прес-службі бюро. Згодом відбувся брифінг очільника НАБУ Артема Ситника, на якому він заявив, що за погодженням з генпрокурором затриманого агента НАБУ відпустять.

  Попередній матеріал
  Посол США в РФ анонсував нову зустріч Волкера і Суркова
  Наступний матеріал
  Ювілейний концерт-презентація нового альбому Фоми та гурту Мандри "Час летить"
  Loading...