5 канал

Ювілейний концерт-презентація нового альбому Фоми та гурту Мандри "Час летить"

14 грудня 2017 року Фома та гурт "Мандри" презентують ювілейний, новий альбом " Час Летить"

Цей альбом складається з пісень які були написані, і записані на студії, протягом 2013-2017 років під час подій Майдану та війни за Незалежність. Також в альбом ввійшли два раніше офіційно не виданих твори - " Знову день переходить у ніч" , та " Коли упаде сніг".

Родзинкою альбому є кавер версія пісні Василя Гонтарського " Чорна Гора", яку мандрівники записали з духовою секцією оригінального складу учасників гурту "Вася Club" Саідом Сагітовим та Антоном Бурико. А також - велика кількість запрошених музикантів , які брали участь в роботі над альбомом.

Концертна програма презентації складається не лише з пісень нового альбому , але і з найкращих пісень та хітів створених Фомою та гуртом "Мандри" за минуле 20-ти річчя. А також з популярних народних пісень, та пісень видатних українських авторів Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Василя Гонтарського, Богдана Весоловського та Антіна Дербіша, чия творчість надихає музикантів та є співзвучною.

Альбом "Час Летить", записаний на “ SvOboda Records” та “White Studio”, буде виданий в грудні 2017 року лейблом Comp Music/ Universal.

Тур " Час Летить" на підтримку нового альбому Фоми та гурту "Мандри" розпочався у серпні 2017 року концертами для вояків та мирних мешканців на Сході України, і вже відбувався у Авдіівці, Бахмуті, Попасній, Торецьку, Волновасі та Маріуполі. Протягом 2017-2018-2019 років, за планом, всеукраїнський та світовий тур "Час Летить" має відбутися у найбільших містах України , Європи, США та Канаді. А також у інших країнах світу.

Попередній матеріал
У НАБУ відповіли на заяви Луценка щодо "незаконності роботи агентів"
Наступний матеріал
"Так гріється море": в Криму над мисом з'явився незвичний серпанок
Loading...