Кордон Україна-Білорусь
Кордон Україна-Білорусь Укрінформ

У МЗС відреагували на спроби хасидів потрапити до України через Білорусь

Читайте по-русски
На українсько-білоруському кордоні зібралися сотні паломників

Не оформлювати в'їзд в Україну іноземцям, які не входять до категорії винятків щодо перетину кордону, закликало білоруську сторону Міністерство закордонних справ.

Так у відомстві відреагували на ситуацію, яка склалася на українсько-білоруському кордоні. Нині там зібралися сотні хасидів, які намагаються потрапити в Україну на святкування Рош ха-Шана.

"Упродовж останньої доби на українсько-білоруській ділянці державного кордону фіксується прибуття груп іноземних громадян, які, попри обмеження в'їзду, намагаються потрапити в Україну для святкування Рош ха-Шана. МЗС України наголошує, що особи, які не підпадають під категорію винятків зі згаданої заборони, не можуть бути пропущені на територію України. З метою запобігання незаконному проникненню в Україну груп іноземців, МЗС України звернулося до білоруської сторони з клопотанням не здійснювати оформлення на виїзд в Україну осіб, які не підпадають під категорію винятків", – йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо, як повідомляла Державна прикордонна служба України, паломники-хасиди, які прямували до Умані на святкування Рош ха-Шана, досі намагаються пройти через пункт пропуску на кордоні з Білоруссю.

Попередній матеріал
Бізнес у Москві та зв'язки з ОРДЛО: журналісти з'ясували несподівані факти про кандидата в очільники Києва Пальчевського
Наступний матеріал
Полтава на Полтаву: як відомий блогер планує змагатися за крісло міського голови – "Час Ч"
Loading...

Гривня стрімко обвалилася – що відомо

Хасиди досі намагаються потрапити в Україну через Білорусь

Рідкісні горбаті дельфіни повернулись у води Гонконгу: науковці назвали причину

Уперше за півроку: школи в Італії, Португалії та Румунії відкрили двері для дітей

В Україні понад 500 шкільних класів перебувають на самоізоляції – Шмигаль

Кабмін затвердив "карантинні" правила проведення виборів