KievSmi.net

У МЗС України прокоментували вихід США з Ради ООН із прав людини

  Наразі Рада ООН з прав людини переживає кризу

  Україна розуміє позицію США та рішення про вихід країни з Ради ООН з прав людини, заявив заступник глави українського зовнішньополітичного відомства Сергій Кислиця.

  "Ми розуміємо США і їхнє занепокоєння щодо ефективності роботи РПЛ. Рішення США про дострокове припинення членства в Раді не стало несподіванкою", – зазначили в українському МЗС.

  Повідомляється, що понад рік тому на одному із засідань Ради безпеки ООН США заявили про негативні тенденції в роботі організації в напрямку захисту прав людини. Кислиця наголосив, що Україна поділяє думку про важливість врахування компонента прав людини в усіх напрямках роботи організації.

  "Ми бачимо безпосередній зв'язок між питаннями прав людини та безпекою у світі в широкому розумінні. Отже, не може не викликати занепокоєння фактичне усунення правозахисної тематики з майданчика ООН у Нью-Йорку – як ідеологічно, так і фізично. Адже таке розділення переводить права людини з практичної в академічну площину", – додав він.

  Дипломат уточнив, що на Раду ООН з прав людини покладалися великі надії і бачилося, що ця структура буде здатна забезпечити ефективний моніторинг виконання універсальних стандартів в області прав людини, а також сприяти дотриманню цих норм у країнах-членах.

  У МЗС України також заявили, що наразі Рада ООН з прав людини переживає кризу.

  Як повідомляв 5.UA, Сполучені Штати Америки оголосили про вихід  із Ради ООН з прав людини. Про це заявила посол США в ООН Ніккі Хейлі у вівторок, 19 червня.

  Попередній матеріал
  У Путіна не знають чи живий Сенцов
  Наступний матеріал
  Остаточно: Польща і Данія обрали маршрут майбутнього газопроводу Baltic Pipe

  Реакція ООН та Євросоюзу на рішення США покинути Раду з прав людини: "шкодить ролі США, як захисника демократії"

  США оголосили про вихід зі складу Ради ООН з прав людини: пояснили причину

  МЗС радить українцям утриматися від поїздок на Гаваї

  Юрій Кондратюк - українець, розрахунки якого допомогли американцям висадитися на Місяць

  Вашингтон дав керівництву України вказівку щодо Антикорсуду

  США засудили Росію через спроби тиску на спостерігачів ОБСЄ