МВС готується запустити служби екстреної допомоги "112"

  Для запуску потрібна консолідація всіх служб

  У Міністерстві внутрішніх справ України найближчим часом готуються до запуску служби екстреної допомоги "112". Про це повідомила заступник глави МВС Тетяна Ковальчук, пише "112 Україна".

  "Аби створити безпечне середовище, необхідна консолідація не тільки Нацполіціїї, а й громадськості і місцевих органів влади. Зокрема, ми говоримо і про службу "112". Це загальноєвропейська частина служби екстреної допомоги, яка працює за єдиним номером... Цей проект не ілюзорний: він стає дієвим, і зараз ми готуємося до того, щоб найближчим часом його запустити", – заявила Ковальчук.

  Ковальчук заявила, що служба "112" – це комплексний проект, для запуску якого потрібна консолідація всіх служб, таких як комунальні служби, МОЗ, поліції та ДСНС.

  "Це дуже амбітний проект. І якщо раніше за нього відповідала ДСНС (МНС), то сьогодні саме МВС займається цим процесом. Ми повинні не тільки розвивати систему прийняття екстрених викликів, а й надавати психологічну та консультаційну допомогу. Для цього нам потрібна розвинена технічна база, матеріальне оснащення і навички тих працівників, які надаватимуть консультації та реагуватимуть на ці виклики", – наголосила вона.

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство внутрішніх справ України ініціює скорочення терміну дії вперше виданого посвідчення водія з 30 до 2 років.

  Попередній матеріал
  Білий дім закликав світ "вести більш жорстку політику з РФ"
  Наступний матеріал
  Генштаб РФ замовив фейкові фільми про ескалацію на Донбасі – готують підрозділи "штучного виклику вогню на себе"

  Підтримка від США: Полторак розповів, коли до України прибудуть Javelin

  Атестацію не пройшли 5 тисяч міліціонерів із 70 тисяч – Аваков

  Аваков розповів, скільки екс-беркутівців залишилося у спецназі

  "Опоблоківця" Бакуліна оголосили у розшук

  Відомий тенор терміново потребує пересадки нирки: потрібна допомога

  Допомога від Китаю: до України приїхав переїзний асфальтний завод