Українське МВС отримає від Франції 55 нових гелікоптерів

Міністерство планує закупити гвинтокрили трьох моделей – Н145, Н125 та Н225

Україна закупить у Франції 55 нових гелікоптерів. Відповідний документ підписали вітчизняне МВС та французьке міністерство закордонних справ.

Перші повітряні машини компанії Airbus Helicopters поповнять парк внутрішніх військ уже цього року. МВС планує отримати гвинтокрил трьох моделей – Н145, Н125 та Н225. Їх задіюватимуть Держслужба з надзвичайних ситуацій, Нацгвардія, Нацполіція та Держприкордонслужба.

/
/
/

Вертолітні підрозділи залучатимуть для порятунку людей, контролю громадського порядку та безпеки на дорогах. Екіпажі гвинтокрилів також братимуть участь у кримінальних розслідуваннях, антитерористичних і спеціальних місіях, та охоронятимуть державний кордон.

"Це, ймовірно, найбільший проект між Україною і Францією. Ми маємо ще дві речі, які опрацьовуємо. Це проект щодо взаємодії у боротьбі з організованою злочинністю, і це дуже актуально зараз. І обмін водійських посвідчень. І я дуже розраховую, що в цьому році ми перші вертольоти Airbus побачимо в Україні", – зазначив міністр внутрішніх справу України Арсен Аваков.

"Франція рішуче налаштована на те, щоби продовжити свою роботу, спрямовану на підтримку України, на відновлення її територіальної цілісності і забезпечення її дотримання у майбутньому. А також на подальшу співпрацю в царині економіки. Цей проект, який ми сьогодні започаткували, дуже важливий, але є багато інших галузей, де наша співпраця може розвиватися", – заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан.

Згарище та "швидкі": що лишилось на місці аварії вертольота Мі-8 у Кременчуці – ФОТО

Падіння вертольота Мі-8
/
Падіння вертольота Мі-8
/
Падіння вертольота Мі-8
/
Падіння вертольота Мі-8
/
У Кременчуці впав вертоліт
/
Падіння вертольота у Кременчуці
/
Падіння вертольота у Кременчуці
/
Падіння вертольота у Кременчуці
/

Попередній матеріал
Савченко буде під посиленим наглядом лікарів, якщо голодуватиме – очільник Мін'юсту
Наступний матеріал
"Дрібниці стрільби" з 10-тонних гармат: як на Дніпропетровщині тренуються артилеристи ЗСУ