Аваков розповів, скільки екс-беркутівців залишилося у спецназі

  Очільник МВС категорично відкидає критику щодо того, чому колишні співробітники "Беркута" продовжують працювати в спецназі поліції

  У структурі нинішнього спецназу поліції колишні співробітники спецпідрозділу "Беркут" становлять трохи менше ніж 30%. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю Ліга.net, розповідаючи про кадрові зміни у структурі МВС.

  "Що стосується змін у кадровому складі спецпідрозділів... Об'єктивні дані – конкретні цифри – свідчать про те, що кількість старих спецназівців (2013-го року) в структурі нинішнього спецназу поліції сьогодні становить трохи менше ніж 30%", – сказав Аваков.

  При цьому він категорично відкидає критику щодо того, чому колишні співробітники "Беркута" продовжують працювати в спецназі поліції. Аваков заявив, що впевнений, що ті "беркутівці", які залишилися працювати в спецпідрозділах поліції, не були викриті в злочинах, а також свого часу в 2014 році готові були захищати країну. 

  "Люди всі дуже різні і в складі спецпідрозділів чесних хлопців і патріотів більше, ніж у черговому рядженому натовпі галасливих "патріотів" на політичних демонстраціях під Радою. Чи ви вважаєте, мені треба було відправити 10000 не викритих в злочинах, підготовлених до силових спецоперацій людей – працювати проти України? Особливо в 2014-му році... Тоді нам життєво важливо було відправити на фронт будь-яких людей, готових воювати за Україну. Будь-яких! І нам вдалося мотивувати хлопців захищати країну", – наголосив керівник МВС.

  Попередній матеріал
  У Мін'юсті розробляють санкції проти підприємців, що не виплачують зарплати
  Наступний матеріал
  В Україні запускають електронну візу: що це таке і як користуватися

  Українське МВС отримає від Франції 55 нових гелікоптерів

  Україна не дозволить росіянам голосувати в дипустановах РФ на "виборах Путіна" – МВС

  За час АТО загинули 232 добровольці МВС – Аваков

  Слідчий комітет РФ порушив справу проти Авакова

  "Опоблоківця" Бакуліна оголосили у розшук

  На Київщині відкрили навчально-тренувальний центр домедичної допомоги