Арсен Аваков

Слідчий комітет РФ порушив справу проти Авакова

  Справу відкрили через недопуск росіян у дипломатичні місії на території України для участі у виборах президента РФ

  Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Провадження відкрито через недопуск росіян до участі у виборах президента РФ на території України. Про це йдеться на сайті російського відомства.

  "Головним слідчим управлінням СК Росії порушено кримінальну справу стосовно міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова за фактом перешкоджання вільному здійсненню російськими громадянами своїх виборчих прав на виборах президента Росії (п."в" ч.2 ст.141 КК РФ)", – мовиться у заяві.

  У СКРФ вважають, що Аваков "за попередньою змовою, давав вказівки підлеглим по службі" не пропускати 18 березня 2018 року громадян РФ до російських дипустанов у Києві, Львові, Одесі та Харкові, для участі у виборах Путіна.

  "В результаті злочинних дій Авакова та інших осіб були грубо порушені законні права та інтереси громадян, гарантовані конституцією Російської Федерації", – нарікають у російському Слідчому комітеті.

  Нагадаємо, на початку березня Верховна Рада ухвалила резолюцію, в якій визнала російські вибори в АРК порушенням Конституції та законодавства України, основних принципів та норм міжнародного права, Статуту ООН, Гельсінського заключного акту, Будапештського меморандуму 1994 року, резолюції Генасамблеї ООН про територіальну цілісність України від 27 березня 2014 року (№68/262), інших міжнародно-правових актів.

  Попередній матеріал
  Конкурс розпочато: у поїздах "Укрзалізниці" пасажирам збираються подавати сніданки
  Наступний матеріал
  Небезпека близько: синоптики попереджають про сходження лавин у Карпатах