Ігор Новіков
Ігор Новіков
5 канал

Відомий тенор терміново потребує пересадки нирки: потрібна допомога

Процедура пересадки чужої нирки коштує там $80 тиc. – таких грошей у сім'ї немає

Відомий тенор Ігор Новіков, якого війна змусила переїхати з рідного Луганська до Сєвєродонецька, нині потребує термінової пересадки єдиної нирки. Іншу чоловік втратив 12 років тому. Попри це співак і досі на сцені, хоча й більшість репетицій відбувається на лікарняному ліжку.

Коли 46-річний тенор Ігор Новіков виходить на сцену, глядач не здогадується, що перед ним смертельно хвора людина.

Діагноз гломерулонефрит – хворобу нирок – Ігорю поставили в Луганську в 2006-му. За півроку потому, нирки співака повністю відмовили. Одну він втратив. Живе з іншою, яку пересадили від рідного донора - матері.

"Пропрацювала вона 9 років. Тобто все добре було. А коли почалися всі ці події, в момент війни почалися відторгнення і я знову потрапив на гемодіаліз. Тобто останні три роки я живу на гемодіалізі. Це штучна нирка", - розповів Новіков.

Попри це Ігор повернувся до роботи, продовжує співати у філармонії. Утім уже не у рідному Луганську, а у Сєвєродонецьку. Поруч завжди дружина. На сцені пара також разом, співають дуетом.

"Допомагає місто Сєвєродонецьк. У нього є тут друзі, робота, гемодіаліз хороший!.. Він відчуває себе потрібним", - прокоментувала артистка Луганської обласної філармонії, дружина Ігоря Новікова – Олена Босенко.

Щоправда щодругий день родина репетирує окремо. Вона в залі, він - на лікарняному ліжку.

Кілька місяців тому Ігоря ошелешили новою звісткою - потрібна термінова пересадка єдиної нирки, не від рідного донора. В Україні таких операцій не роблять. Найближчий і найдешевший варіант – Білорусь. Процедура пересадки чужої нирки коштує там $80 тиc. Таких грошей у родини переселенців немає.

"Живемо в орендованій квартирі, як всі переселенці. Живемо, працюємо. Через день працюємо. Робота, діаліз. Робота, діаліз. Втягуєшся і з'являється звичка. Режим такий виробляєш. Все одно іншого виходу немає", - розповів артист.

Зараз дует Олени та Ігоря готується до благодійного концерту, щоб зібрати кошти на операцію, яка збереже життя.

"Просто людина стане здоровою! Чи стане повноцінною. Працюватиме повноцінно! Ще краще, ніж зараз. І це буде просто, людина буде жити", - наголосила дружина Ігоря.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку

5168 7422 0762 8748

Для банківського переказу

БЛАГОДІЙНИЙ РАХУНОК:
Новікова Антоніна Пилипівна
Код 1855518543
Отримувач платежу:
ЄДРПОУ 14360570, МФО 305299
Рахунок отримувача: 29244825509100

Призначення платежу:

Поповнення картки 5168742207628748. Благодійна допомога.

Контактний телефон: 099 278-73-95, Новікова Антоніна Пилипівна

Попередній матеріал
Окупанти продовжують зривати "великоднє перемир'я": внаслідок бойових дій загинув український військовий
Наступний матеріал
Чому плачуть солдати: "Рандеву" з воїном АТО Євгеном Тєрєховим – відео