Тест на коронавірус
Тест на коронавірус 5 канал / Час. Підсумки тижня

У МОЗ заявили, що першої хвилі пандемії COVID-19 в Україні не було

  Читайте по-русски
  Хвиля захворюваності – це коли є пікове завантаження до 10 тисяч, а потім воно спадає до поодиноких випадків

  Головний державній санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в Україні не було першої хвилі захворюваності на COVID-19. Про це він сказав в ефірі "Українського радіо".

  "Коли ми запроваджували карантин, ми говорили, що хочемо запобігти поширенню і піковому зростанню кількості хворих за короткий проміжок часу. Щоб не було підйому хвилі, спуску і знову підйому. І Україні це вдалося. У нас не було хвилі, а поступове зростання, з яким ми з системою охорони здоров'я справляємося. Тому першої хвилі як такої в нас не було", – сказав Ляшко.

  Він також навів у приклад Францію, Іспанію, Німеччину та Велику Британію, де чітко простежуються перша хвиля пандемії у березні-квітні (фіксували по 8-9 тисяч випадків на добу) та друга хвиля у вересні-жовтні (фіксують 12-13 тисяч нових випадків).

  Ляшко сказав: "Це і є хвиля, коли є пікове завантаження до 10 тисяч, потім воно спадає до поодиноких випадків, і потім знову виходить на десятки тисяч на день".

  Нагадаємо, в Україні другий день поспіль фіксують антирекорд за кількістю нових випадків інфікування коронавірусом. За минулу добу COVID-19 підтвердили у 4069 осіб. Днем раніше за добу виявили 4027 випадків коронавірусу.

  Як повідомляв 5.UA, Кабмін продовжив карантин до 31 жовтня з пом'якшенням з 22 травня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній з них діє певна низка обмежень. Нові правила карантину почали діяти з 3 серпня. 

  Попередній матеріал
  Справа Гандзюк: Павловський підтвердив вину Мангера в замовленні вбивства
  Наступний матеріал
  У Польщі зафіксували новий рекорд інфікування COVID-19
  Loading...