Ігор Павловський
Ігор Павловський hromadske.tv

Справа Гандзюк: Павловський підтвердив вину Мангера в замовленні вбивства

  Читайте по-русски
  Обвинувачений також заявив, що він та його донька неодноразово отримували погрози від Владислава Мангера

  Ігор Павловський, один із підозрюваних у справі Катерини Гандзюк, назвав Владислава Мангера замовником убивства. Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?"

  Зазначається, Павловський заявив про те, що під час спілкування з Олексієм Левіним, іншим підозрюваним, той неодноразово згадував, що саме "Миколайович" замовив напад на Гандзюк. У серпні 2018-го, коли заарештували "стрілочника" Новікова, під час однієї з розмов з Левіним Павловському стало відомо, що "Миколайович" – це і є Мангер.

  Павловський також сказав, що він та його донька неодноразово отримували погрози від Владислава Мангера. Саме тому 17 грудня 2019 року він дав суду неправдиві покази про непричетність до вбивства Катерини Гандзюк Мангера та Левіна.

  Нагадаємо, раніше Дніпровський райсуд Києва ухвалив рішення щодо фігурантів справи нападу на херсонську активістку та чиновницю Катерину Гандзюк: голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та колишнього помічника депутата Херсонської облради Олексія Левіна арештували до 18 жовтня без права внесення застави.

  Ігор Павловський на засіданні Приморського районного суду Одеси визнав свою провину. Він попросив суд затвердити відповідну угоду – в такому разі він зможе отримати м'якше покарання.

  Попередній матеріал
  "Плівки Вовка": ВАКС відсторонив Холоднюка від посади голови Державної судової адміністрації
  Наступний матеріал
  У МОЗ заявили, що першої хвилі пандемії COVID-19 в Україні не було
  Loading...