Міносвіти
Міносвіти plus.google.com

У Міносвіти відреагували на сутички біля Олімпійського коледжу

Читайте по-русски
У відомстві наголосили, що заклад не може самостійно існувати, бо не відповідає необхідним вимогам для набуття статусу коледж

Олімпійський коледж імені Івана Піддубного не ліквідують. Мовиться лише про його реорганізацію та приєднання до Національного університету фізичного виховання і спорту. Про це заявляють на офіційному сайті Міністерства освіти й науки.

У відомстві наголосили, що заклад не може самостійно існувати, бо не відповідає необхідним вимогам для набуття статусу коледжу. Міністерство також просить правоохоронців розслідувати інцидент, який учора стався на території закладу.

"МОН засуджує спроби використання учнів коледжу в політичних інтересах. Політиці не місце в освіті... За коледжем збережуться права фінансово-господарської самостійності, а саме вести окремий баланс, відкривати реєстраційний рахунок із правом мати код мережі, печатку та штамп. Усі здобувачі освіти й інші особи, які навчаються в Олімпійському коледжі, продовжать навчання у відокремленому структурному підрозділі "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" за обраними спеціальностями", – зазначили в МОН.

Нагадуємо, четверо людей постраждали фізично, троє затриманих у Деснянському райвідділку поліції. Це підсумок заворушень під Олімпійським коледжем імені Івана Піддубного. Люди від міністерства мали оголосити, що заклад передають в управління Університету фізкультури, але їх зустрів пікет зі студентів-спортсменів. Силовики, які прибули на місце, вдалися до затримань.

 

Попередній матеріал
Сутички із силовиками, затримані, потерпілі: студенти захищали Олімпійський коледж від рейдерства – подробиці
Наступний матеріал
Суд змінив запобіжний захід для Тетяни Чорновол
Loading...

Міносвіти дозволило не ставити оцінки за деякі шкільні предмети

У МОН заявили, що в серпні невідомі вночі проникли в будівлю міністерства

МОН попереджає директорів-порушників карантину про можливе ув'язнення, якщо їхні дії спричинять смерть школяра від COVID-19

На скільки збільшать зарплату вчителям у 2021 році – МОН

Яка реальна ситуація в школах під час карантину: на що скаржаться батьки і хто відповідатиме – відео

Чи повинні батьки купувати маски для школярів – Шкарлет