Рейдерське захоплення
Рейдерське захоплення racurs.ua

Затримання студентів і сутички з поліцією: активісти заявляють про рейдерське захоплення Олімпійського коледжу – включення

Читайте по-русски
Активісти кажуть про дивне засідання комісії Міносвіти

Близько сотні студентів і викладачів зібралися під Олімпійським коледжем імені Івана Піддубного – усе через спробу рейдерського захоплення навчального закладу. Вдень сюди приїжджала навіть комісія з ліквідації коледжу, а завершилося все затриманням і побоями студентів. На місці перебуває кореспондентка "5 каналу".

На вихід із території коледжу пройшла колона силовиків – це представники Нацполіції, які весь день були на території закладу. На сходах сидять студенти – вони не поспішають розходитися, бо незрозуміло, чи це вже кінець ситуації.

Опівдні сюди мали прибути представники ліквідаційної комісії у складі ректора Інституту фізкультури та заступника міністра освіти і науки.

Ліквідаційна комісія мала тут сьогодні оголосити про те, що Олімпійський коледж розформують, а фактично – передають під юрисдикцію Інституту фізкультури.

Як кажуть у коледжі, всі такі спроби рейдерського захоплення тривають з 2014 року. Ну а тепер все закінчилось розгоном.

Засідання цієї комісії відбувалося в дивному вигляді, все було таємно і формально – запросили представників коледжу, але не розмовляли з ними, не вислухали позиції керівництва коледжу.

За словами студентів, коли приїхала поліція, то почала йти з кийками на тих, хто стояв. Закінчилося все тим, що одна студентка із серйозними травмами нині в лікарні, ще декілька студентів мають легші пошкодження.

На місце прибуло і декілька народних депутатів. 

Представники коледжу кажуть, що територія біля станції метро "Лісова" є ласим шматком для забудовників.

У поліції затримання не коментують – лише кажуть, що приїхали охороняти невідому масову акцію. Активісти ж переконані, що акцію організували "тітушки", пов'язані з ректором Інституту фізкультури, який і зацікавлений у передачі коледжу. 

Марія Писаренко, "5 канал"

Попередній матеріал
Агенти Кремля намагаються провести своїх ставлеників у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросії" – Порошенко
Наступний матеріал
Загони тероборони відточували свою майстерність у межах навчань "Об’єднані зусилля-2020" – відео
Loading...

Офіс протидії рейдерству в дії: Зеленський допоміг кінорежисеру повернути житло

Відкриття Офісу протидії рейдерству – відео

"Теоретик рейдерського руху": як Портнов будував схеми з узаконення захопленого майна – "Спостерігач"