Петро Порошенко
Петро Порошенко 24tv.ua

Агенти Кремля намагаються провести своїх ставлеників у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросії" – Порошенко

Читайте по-русски
Порошенко також зауважив, що проросійські партії маскують своїх кандидатів під міцних господарників

Агенти російських спецслужб, які перебувають під санкціями США, намагаються провести своїх ставлеників у місцеві органи влади, щоб спробувати реалізувати путінський сценарій "Новоросії". Про це в Сумах під час обласної партійної конференції заявив п’ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко. Він, зокрема, звернув увагу на свіжу публікацію у впливовій американській газеті "Вашингтон Пост", яка з посиланням на звіт ЦРУ повідомила про пряме кураторстві Путіна в так званій справі "плівок Деркача". 

"Це – сенсаційний матеріал про російське втручання в американські вибори. Ви всі пригадуєте, як уся п’ята колона Кремля в Україні і промосковські канали кілька місяців частували вас локшиною із так званими "плівками". Для нас одразу було очевидно, що це не лише московська спроба облити брудом Порошенка і нашу політичну силу. То – інтрига Кремля з метою вплинути на вибори президента США, які відбудуться в листопаді", – зауважив Порошенко. 

"Як пише авторитетне видання "Вашингтон пост", і це підтверджено даними ЦРУ, російську операцію із втручання у волевиявлення американських виборів очолює особисто Путін. І в цьому путінському сценарії бере активну участь відомий народний депутат, проти якого ще на початку вересня Сполучені Штати Америки впровадили санкції. Його назвали "активним російським агентом, який підтримував тісні зв’язки з російськими спецслужбами", – процитував політик заяву американського мінфіну.

"Це депутат, обраний по Глухівському округу. Випускнику Вищої школи КДБ імені Дзержинського і цього замало. Бо зараз Деркач хоче продертися до рівня обласної ради Сумщини та міських рад регіону", – застеріг Петро Порошенко. 

Він наголосив, що спроби російської п’ятої колони потрапити в органи місцевого самоврядування – це пряма загроза національній безпеці України. Порошенко також зауважив, що проросійські партії маскують своїх кандидатів під міцних господарників, але це не змінює їхньої сутності. 

"Тут у вас вони маскуються під таких собі міцних господарників, які нібито переймаються робочими місцями і тарифами, відновленням промисловості, урожайністю в аграрному комплексі Сумщини. А насправді – це відверто промосковська партія, керівництво якої їздить на уклін до Путіна і цілує йому перстень, обслуговує інтереси Росії", – наголосив лідер "ЄС". 

Він зауважив, що російський план зрозумілий – дезінформувати людей і, камуфлюючи свою агентуру, сформувати потужні фракції ОПЗЖ в обласних радах і радах обласних центрів – від Сум і Харкова аж до Миколаєва і Одеси.

"Це ще одна спроба реалізувати сценарій "Новоросії", який ми, українці, наші воїни у 2014-2015 році змогли зупинити", – нагадав п’ятий Президент. 

Петро Порошенко наголосив, що основне завдання "Європейської солідарності" на місцевих виборах – не допустити проросійського реваншу і розвороту країни з європейського шляху на догоду Кремлю. 

Як повідомляв 5.ua, раніше "ЄС" представила своїх кандидатів на вибори у Дніпрі. Серед них – волонтерка і бойовий генерал.

Попередній матеріал
Заводи Коломойського виявилися "потерпілими" в закритій справі "Роттердам+" – включення
Наступний матеріал
Затримання студентів і сутички з поліцією: активісти заявляють про рейдерське захоплення Олімпійського коледжу – включення
Loading...