5 канал

У Міноборони відповіли на закиди ДБР про закупівлю "дірявих" бронежилетів

Читайте по-русски
У Міноборони бідкаються через непрозорість слідчих дій

У Міністерстві оборони України відповіли на закиди Державного бюро розслідувань про закупівлю неякісного військового майна за завищеними цінами. Про це повідомляє "5 канал".

У відомстві заперечують, що куплені бронежилети прострілюються. Кажуть, що партію, яку вилучили під час обшуків напередодні, – навіть не перевірили. І це підтверджують у сертифікованих лабораторіях України.

Тому в Міноборони говорять про непрозорість слідчих дій і вимагають залучили незалежних слідчих.

"На базі Міністерства оборони таких випробувань не проводилося. За нашою інформацією, інші лабораторії такого роду випробування теж не проводили. Майно з партії, яка була озвучена, не виймалося, не арештовувалося, не перевірялося. Відповідно, підстав заявляти, що три з п'яти бронежилетів із партії, які відвантажувалися, – не відповідає дійсності", – заявив заступник начальника управління розвитку речового забезпечення ЗСУ Василь Саковець.

Напередодні ДБР провело близько 40 обшуків у справі про закупівлю майна для Збройних сил за завищеними цінами. Слідчі дії тривали за місцем проживання посадовців Міністерства оборони та приватних комерційних фірм. Оперативники встановили, що було закуплено 20 тис. бронежилетів, які прострілюються, 100 тис. комплектів військової форми, яка не відповідає технічним вимогам, та 300 неякісних наметів. Крім того, закупили неякісні спальні мішки, рюкзаки та чохли на балістичні шоломи. Під час обшуків силовики вилучили 11 тис. бронежилетів і документи. Сума збитків державі може сягати 100 млн грн. Підозру поки що нікому не оголошували.

Попередній матеріал
Змушені брати воду з річки: частина Корсуня-Шевченківського вже місяць без води
Наступний матеріал
Побиття, "клони" та надмірна шоутизація: КВУ про передвиборчий процес
Loading...