Вікіпедія

У Міноборони пояснили причину звільнення заступника командувача ВМС України

Припущення деяких ЗМІ щодо інших причин увільнення не відповідають дійсності, зазначають у МОУ

У Міністерстві оборони роз'яснили ситуацію зі звільненням капітана першого рангу Романа Гладкого з посади першого заступника командувача Військово-морських сил України. Причиною відставки стало неналежне виконання ним службових обов'язків, зазначили у прес-службі Міноборони.

"Відповідно до подання, яке надійшло до міністра оборони України, було прийнято рішення щодо увільнення від займаної посади начальника штабу – першого заступника командувача ВМС ЗС України капітана першого рангу Романа Гладкого. Причини увільнення безпосередньо пов'язані із неналежним виконанням ним службових обов'язків", - уточнили в МОУ.

У відомстві також додають: припущення деяких ЗМІ щодо інших причин увільнення не відповідають дійсності.

Зауважимо, що напередодні ЗМІ повідомили, що очільник Міноборони Степан Полторак відсторонив Гладкого від посади на час проведення службового розслідування. Тоді зазначалося, що предметом розслідування нібито є фінансово-економічні порушення, зокрема й інформація про російське громадянство дружини офіцера. Крім того, за даними ЗМІ, перші два роки після анексії дружина Гладкого проживала з дітьми на території окупованого півострова, а донька виступала на змаганнях за Центральний спортивний клуб армії РФ.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мітинг під Радою: активісти вимагають визнати добровольців учасниками бойових дій
Наступний матеріал
У Харкові прорвало повітряну теплотрасу – окріп струмками стікав по вулиці